$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Japonca Doktora Programları Karşılaştır

Felsefe Doktora, dünyanın birçok üniversitesinin ödüllendirdiği en prestijli ödüldir. Doktora kazanmak için, tavsiye mektupları, kişisel bir bildiri ve önerilen araştırma yanında, ilgili alanda yüksek lisans gereklidir. Doktora öğrencileri genelde akademik çevrenin araştırma yönüne odaklanırlar ve orijinal tezler veya tezler hakemli bir dergiye layık görülürler. Japo… Devamını oku

Felsefe Doktora, dünyanın birçok üniversitesinin ödüllendirdiği en prestijli ödüldir. Doktora kazanmak için, tavsiye mektupları, kişisel bir bildiri ve önerilen araştırma yanında, ilgili alanda yüksek lisans gereklidir. Doktora öğrencileri genelde akademik çevrenin araştırma yönüne odaklanırlar ve orijinal tezler veya tezler hakemli bir dergiye layık görülürler.

Japon doktora derecesi nedir? Prospektif doktora öğrencileri, Japonya'nın kültürel, tarihi veya dilbilim alanlarını ve Japon dilini araştırır. Bir öğrenci bir tez veya tez çalışması için bir alan üzerinde yoğunlaşabilse bile, doktora öğrencileri genellikle yürütülen araştırmaya faydalı kapsamlı bir anlayış elde etmek için diğer ilgili konuları incelemekle yükümlüdürler. Çoğu üniversite ya Japonca dilini okumak için en az üç tam yıl ve dil yeterliliği konusunda bir test yapmasını ister ya da önerir.

Doktora öğrencileri, çok yönlü analitik ve yorumsal becerilerin yanı sıra kültürlerarası iletişim konusunda güçlü bir geçmişe sahip olmayı bekleyebilir. Stres ve farklı bağlamlar altında etkin bir şekilde problem çözme becerisi, Japon araştırmalarında yüksek öğretimin bir diğer değerli yararıdır.

Japon doktora programları, fiyat temelinde üniversiteye göre değişir ve doktora programının tamamlanması beş yıla kadar sürebilir. İhtiyaçlarınıza hem akademik hem de mali açıdan uygun olan bir okul bulmak önemlidir ve muhtemel öğrencilerin başvurmadan önce düşünülmekte olan üniversiteleri incelemesi önemle tavsiye edilir.

Bir doktora için Japonca kazandırılan bir kişi için pek çok benzersiz kariyer olanağı vardır. Çoğu çok uluslu şirket, Japonya ile olan bağlantıları sayesinde hem müşteri hem de ticari ortak ilişkileri için kesinlikle tercüman veya uluslararası bir danışman olarak arzu edilen bir uzman yapmaktadır. Japon büyükelçilikleri ve konsoloslukları ayrıca ileri Japon çalışmalarındaki uzmanları, her iki taraftan da başarılı olabilmek ve anlayışa ulaştırmak için elçilik olarak kiralamaktadır. Okullar ve organizasyonlar için öğretmenler ve öğretim görevlileri olarak çeşitli pozisyonlar mevcuttur.

Birçok üniversite dünya çapında Japon çalışmalarında doktora programları sunmaktadır. Sizin için en iyi okulun bulunması için, aşağıda program arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Tezukayama University
Nara, Japonya

Beşeri Bilimler Enstitüsü, öğrencilerin geleneksel Japon kültürünü kapsamlı ve sistematik bir şekilde keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ulusal kültürün somut ve s ... +

Beşeri Bilimler Enstitüsü, öğrencilerin geleneksel Japon kültürünü kapsamlı ve sistematik bir şekilde keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ulusal kültürün somut ve somut olmayan yönlerini araştırarak, öğrenciler seçtikleri alanda yüksek nitelikli uzmanlar ve etkili disiplinler arası araştırmacılar haline gelebilir. -
Doktora
Japonca
Kampüs