Filter
Doktora
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kariyer Koçluğu PhD'ler Karşılaştır

Doktora derecesi, mezunların bir doktora programının parçası olarak elde edebilecekleri yüksek bir ayrımdır. Bu derece seçilen bir alanda bir endüstri uzmanı olarak onları ayırır.

Kariyer Koçluğunda Doktora Nedir? Mezunların endüstri lideri bir uzman olarak iş gücüne girmelerini sağlayan post-doktora derecesi. Bu programda öğrencilerin gerekli olabileceği ödev, kariyer geliştirme ve danışmanlık, niteliksel ve niceliksel araştırma yöntemleri ve sosyal ve kültürel çeşitliliği içerir. Kaptan taşı projesi olarak öğrenciler, çalışmalarının çoğunu bir tez projesi üzerinde geçirmek isteyeceklerdir.

Kariyer Koçluğu'nda doktora yaparak mezunlar çeşitli endüstrilerde iş bulabilirler. Birçok doktora mezununun kariyer koçluğu pozisyonunu sağlamada mükemmel takım çalışması, liderlik ve iletişim becerileri vardır.

Öğrenciler, okulun yeri gibi öğrenimi etkileyebilecek farklı faktörleri araştırırken de daha fazla bilgi için okula başvurmaları önerilir. Aynı zamanda okul masraflarını da etkileyebileceği için okula ne kadar zaman ayırdığını düşünmelidirler.

Kariyer Koçluğu'nda doktora yapmış olan mezunlar, üniversiteler, üniversiteler, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, hükümet veya işletmeler gibi çeşitli sektörlerde bir istihdam danışmanı veya iş eğiticisi olarak görev yapan faydalı bir kariyer bulabilirler. Bazı mezunlar danışmanlık sertifikasyonunu arayabilir, böylece kendi danışmanlık faaliyetlerini açabilir ve yönetebilir, diğerleri ise bir üniversitede öğretim görevlisi veya profesör olarak çalışabilirler. Birçok mezun, insanlara değerli hayat önerileri ve onlara doğru kariyer yolunu bulmalarını sağlayan bağımsız danışmanlar ya da yaşam koçları olabilir.

İlgilenen öğrenciler kendi hızlarında çalışmak isteyenlere çekici ya da kişisel olarak üniversite derslerine katılmayacak doktora programlarını dünya çapında bulabilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Kariyer Koçluğu

Florida Christian University

Program, yenilikçi ve stratejik olması gereken araştırmayı öğrencinin kendi uygulamasına odaklama fırsatına sahip, üst düzey koçluğu geliştirmek için etkili beceriler sağ ... [+]

Koçlukta Doktora - 60 kredi

Program, yenilikçi ve stratejik olması gereken araştırmayı öğrencinin kendi uygulamasına odaklama fırsatına sahip, üst düzey koçluğu geliştirmek için etkili beceriler sağlar. Kuruluşunuz veya mesleğiniz üzerinde etki yapma yeteneğine sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekecektir. Program kolaylaştırma ve danışmanlık sağlama, araştırma ve değerlendirme yeterliliği sağlama konusunda beceri ve güven geliştirmek için tasarlanmıştır.

MüfredatAD8641 İşletme KoçluğuCH7023 Geçiş ve Değişim YönetimiCH7035 Entegre Model: Danışmanlık Eylem KoçuCH7036 Koçluk Laboratuvarı III: Liderlik KoçluğuCH7037 Mükemmellik DeğerlendirmesiCH7040 Yönetici KoçluğuCH8041 Küresel Liderlik GelişimiCH8042 Duygusal ZekaCH8043 Manevi ZekaED7307 Küresel Eğitim, Bağlantılar, Kavramlar ve KariyerIN7601 Bilimsel Araştırma: TeoriIN7602 Bilimsel Araştırma: ProjeIN8603 Tez Çalışması: AraştırmaIN8604 Tezi: YazmaIN8605 Tez: SavunmaSeçmeli (3) - 9 krediHedefler... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Orlando
Açık Kayıt
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku