Doktoraprogramlari.com

in Doha Katar Top Doktora Dereceleri 2019

Doktora kazanç bir adet iki şey başarmak gerekir. Birincisi iyice belirli bir konu anlamak gerekir. İkinci olarak, bir kapsamlı bu konu hakkında bilgi gerekir.

Katar, çok daha büyük Arap Yarımadası'nın kuzeydoğu kıyısında küçük Katar Yarımadası işgal, Batı Asya'da bulunan egemen bir Arap devleti vardır. Eğitim Şehri Katar Vakfı aracılığıyla Katar Hükümeti tarafından finanse edilen Doha oldukça yeni bir girişimdir. Bu Katar Akademisi, Öğrenme Merkezi, Akademik Köprü Programı (bir üniversite hazırlık okulu benzer) yanı sıra, Texas A & M Üniversitesi (Mühendislik) şube kampüs ev sahipliği yapmaktadır.

Katar'ın başkenti olan, Doha da yaklaşık 1 milyon kişilik bir nüfusa sahip en büyük şehridir. Kentin 8 üniversite ve 15 üzerinde okul vardır. Bu İslam sanatının Müzesi'ne ev sahipliği yapmaktadır.

in Doha Katar'da Doktora Dereceleri Araştır 2019

Arama Sonucu Filter

Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Doktora

Hamad bin Khalifa University
Kampüs Tam zamanlı 3 - 4 yıl Eylül 2019 Katar Doha

Doktora öğrencileri onlara iyi işler ve değerli deneyimler, büyük fırsatlar vererek onun tür araştırmalar derece benzersiz keşfetmek ve onlara katılacak gün sonra gün olan talebi artırır Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, alanında harika ve karlı.

Sürdürülebilir Çevre Doktora

Hamad bin Khalifa University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Katar Doha

جامعة حمد بن خليفة Sürdürülebilir Çevre Doktora programı, insanın çevre üzerindeki etkileri, çevre kirliliğinin nedenleri ve etkileri, onu kontrol etme yolları ve küresel nüfusun doğal kaynaklardaki artışının sonuçları da dahil olmak üzere, sürdürülebilir çevre ile ilgili konularda kapsamlı bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Program aracılığıyla, öğrenciler sürdürülebilir kalkınma desteği ile ilgili konulara odaklanarak yenilikçi ve hedefe yönelik çevresel araştırmalar yürütürler. Çok disiplinli kurs müfredatı, çevresel gelişmeyle birlikte gelişen ve farklı kariyer yollarını takip etme araçlarıyla mezunlara yardımcı olacak temel bilgileri geliştirir.

Sürdürülebilir Enerji Doktora

Hamad bin Khalifa University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Katar Doha

جامعة حمد بن خليفة Sürdürülebilir Enerji Doktora Programı, öğrencilere sürdürülebilir enerji konularında kapsamlı bir bilgi ve kentsel yapı, ulaşım ve üretimin enerji sürdürülebilirliği üzerindeki etkisini de sunmaktadır.