Doktoraprogramlari.com

Katar'da Top 3 PhD Derecesi Bul 2019

Orta Doğu bölgesi etrafında ve dünyada öğrenciler, lisansüstü eğitim için Katar doktora seçtiniz. Katar, modern mimarisi, göz alıcı alışveriş ve güzel seafronts uluslararası bir şehir haline geldi. Zenginliğin ötesinde souqs, büyüleyici balıkçı köylerinde ve insanlar hala görünür Arap gelenekleri ve kültürü vardır. Katar bir doktora, yüksek kaliteli eğitim için büyüyen bir güç ve önem ile dünyanın bir bölgede eşsiz bir deneyim.

Katar programları Doktora titiz kurs ile zorlu. Katar doktora peşinde Öğrenciler kararlılığının yanı sıra gerekli eğitim geçmişi, deneyim ve eleştirel ve bağımsız düşünme becerileri sahip olması gerekir. Öğrenciler önemli araştırma ve bu alana katkı sağlayan bir doktora tezi veya tez oluşturacaktır.

Katar doktora ilgi kıvılcım varsa, mevcut programlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağı doğru ilerleyin.Hedeflerinizi bugün doğru sonraki adımı atın!

Arama Sonucu Filter

Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Doktora

Hamad bin Khalifa University
Kampüs Tam zamanlı 3 - 4 yıl Eylül 2019 Katar Doha

Doktora öğrencileri onlara iyi işler ve değerli deneyimler, büyük fırsatlar vererek onun tür araştırmalar derece benzersiz keşfetmek ve onlara katılacak gün sonra gün olan talebi artırır Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, alanında harika ve karlı.

Sürdürülebilir Çevre Doktora

Hamad bin Khalifa University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Katar Doha

جامعة حمد بن خليفة Sürdürülebilir Çevre Doktora programı, insanın çevre üzerindeki etkileri, çevre kirliliğinin nedenleri ve etkileri, onu kontrol etme yolları ve küresel nüfusun doğal kaynaklardaki artışının sonuçları da dahil olmak üzere, sürdürülebilir çevre ile ilgili konularda kapsamlı bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Program aracılığıyla, öğrenciler sürdürülebilir kalkınma desteği ile ilgili konulara odaklanarak yenilikçi ve hedefe yönelik çevresel araştırmalar yürütürler. Çok disiplinli kurs müfredatı, çevresel gelişmeyle birlikte gelişen ve farklı kariyer yollarını takip etme araçlarıyla mezunlara yardımcı olacak temel bilgileri geliştirir.

Sürdürülebilir Enerji Doktora

Hamad bin Khalifa University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Katar Doha

جامعة حمد بن خليفة Sürdürülebilir Enerji Doktora Programı, öğrencilere sürdürülebilir enerji konularında kapsamlı bir bilgi ve kentsel yapı, ulaşım ve üretimin enerji sürdürülebilirliği üzerindeki etkisini de sunmaktadır.