Filter
Doktora
Çek Cumhuriyeti Prague Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Doktora Dereceleri içinde Kimya Mühendisliği Prague Çek Cumhuriyeti 2019

Doktora felsefe Doktor için kısaltmasıdır. Bu derece, belirli bir alan veya konuda derin bir araştırma yapmış bir üst düzey öğrencisi araştırmacı teslim bir yüksek lisans programıdır.

Çek Cumhuriyeti Avrupa'nın kalbinde yer alan Slovakya, Avusturya, Almanya ve Polonya bir komşudur. Çek üniversiteler uzun soluklu bir üne ve ilginç uzmanlık sunuyoruz.

Yarı zamanlı Doktora Derecesi içinde Kimya Mühendisliği Prague Çek Cumhuriyeti'nde

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Kimya Mühendisliği, Prague

University of Chemistry and Technology, Prague

Bu doktora programı çalışması birçok kimya mühendisliği dalına ilgi duyan yüksek nitelikli kişilerin eğitimi ve geliştirilmesi ile ilgilidir. Öğrenciler iyi donanımlı lab ... [+]

genel bakış

Kimya Mühendisliği Fakültesi'ndeki Doktora çalışmalarının amacı, öğrencileri bağımsız araştırmalara yönlendirmek ve onlara uygun nitelikleri sağlamaktır. Her çalışma programı, tam zamanlı (dahili) veya yarı zamanlı (harici) bir çalışma modunda düzenlenir.

Tam zamanlı bir çalışma kursunun standart uzunluğu dört yıldır. Yarı zamanlı bir çalışma kursunun azami süresi yedi yıldır. Mezunlar doktora unvanı ile (Çek doktora, „doktor“) verilir.

Doktora çalışmaları yüksek lisans derecesine karşılık gelen bir çalışma seviyesine ulaşmış olan üniversite mezunları için öngörülmüştür. Başvurmak için derecenizin tasfiyesine ihtiyacınız var.... [-]

Çek Cumhuriyeti Prague
Ekim 2019
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku