close

Filtreler

Sonuçları Göster

Mühendislik Tasarımı 2 Doktora Eğitimleri Karşılaştır

Bir doktora genellikle bir Doktora Felsefesi veya Doktora denir. Program, bir öğrencinin bir çalışma alanında uzmanlaşmasına ve bu konudaki nitelikli uzman olarak öğretmek, danışmak ve yönetmek için gerekli becerileri geliştirmesine olanak tanır. Mühendislik Tasarımında Doktora Nedir? Mühendislik tasarımında doktora eğitimi gören öğrenciler genellikle mühendislik probl… Devamını oku

Bir doktora genellikle bir Doktora Felsefesi veya Doktora denir. Program, bir öğrencinin bir çalışma alanında uzmanlaşmasına ve bu konudaki nitelikli uzman olarak öğretmek, danışmak ve yönetmek için gerekli becerileri geliştirmesine olanak tanır.

Mühendislik Tasarımında Doktora Nedir? Mühendislik tasarımında doktora eğitimi gören öğrenciler genellikle mühendislik problemlerini bilimsel yöntemlerle çözmeye odaklanırlar. Bu genellikle ürün tasarımları için çözüm bulma ve yenilikçi ürün geliştirme yöntemleri yaratmayı içerir. Sınıflar, ürün testi, tasarım analizi, sistem değerlendirmesi ve etkili paketleme içerebilir. Öğrenciler tasarım stratejileri, teori ve tasarımda insan faktörleri gibi derslerden de seçim yapabilirler.

Mühendislerin çoğu zaman sorunları çözmeleri gerektiği için, Mühendislik Tasarımında Doktor Felsefesi isteyen öğrenciler, hem kişisel hem de iş hayatlarında onlara yardımcı analitik, iletişim ve özen-ayrıntı becerilerini bularak bulabilirler. Ayrıca bulmaca ve dinleme çözümünde daha iyi olabilirler.

Mühendislik tasarımına odaklanan bir doktora programı arayan öğrenciler, program ücretlerinin üniversiteler arasında farklılık gösterebileceğini fark edebilirler. Bu sıklıkla program uzunluğu, sunulan dersler ve arzulanan okulun prestijinden kaynaklanmaktadır. Maliyet bilgileri için, öğrenciler üniversiteyle iletişime geçip bilgi isteyebilir.

Mühendisler toplumda önemli bir rol oynamakla birlikte, çoğu insan bunun farkında değildir. Bu nedenle, Mühendislik Tasarımında Doktor Felsefesi olan mezunlar genellikle karlı bir kariyer bulmada pek sorun yaşar. Meslek alanları elektronik, devlet daireleri, imalat tasarım tesisleri ve ilaç içerebilir. Öğrenciler aynı zamanda havacılık, ev inşaatı ve klima santralı şirketlerinde tasarım uzmanı veya danışman olarak istihdam arayabilirler. Bilgisayar becerileri olan öğrenciler, kariyerlerini bilgisayar donanımı tasarımcıları, bilgi teknolojisi teknisyenleri ve bilgisayar pazarlama uzmanları olarak görmek isteyebilir.

Mühendislik tasarımında bir doktora çalışırken, eğitim olanakları çeşitlidir, çünkü üniversiteler şu anda çevrimiçi kurslar sunmaktadır. Sizin için en uygun olan bir dersi bulmak için aşağıdaki programa bakın ve başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Technical University of Liberec
Liberec, Çek Cumhuriyeti

Makine ve Ekipman Tasarımı doktora çalışma programı, makine ve ekipman tasarımı alanında bağımsız bilimsel ve araştırma projeleri üzerinde duruldu.

Makine ve Ekipman Tasarımı doktora çalışma programı, makine ve ekipman tasarımı alanında bağımsız bilimsel ve araştırma projeleri üzerinde duruldu. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
 
The Hong Kong University of Science and Technology
Hong Kong

1990'ların başından bu yana, Akıllı Ulaşım Sistemleri (ITS) gelişmiş ülkelerde artan nüfus ve sürekli kentsel gelişimin neden olduğu trafik sıkışıklığı ve yol güvenliği sorunl ... +

1990'ların başından bu yana, Akıllı Ulaşım Sistemleri (ITS) gelişmiş ülkelerde artan nüfus ve sürekli kentsel gelişimin neden olduğu trafik sıkışıklığı ve yol güvenliği sorunları gibi ulaşım sorunları ile başa çıkmak için gelişmektedir. ITS, ulaşım ağlarının güvenliğini, verimliliğini ve sürdürülebilirliğini iyileştirmek, trafik sıkışıklığını azaltmak ve sürücü ve yolcuların deneyimlerini geliştirmek için ulaşım ve trafik yönetimi sistemlerinde kullanılan en son bilgi ve iletişim teknolojilerini birleştirir. -
Doktora
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları