Filter
Doktora
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı PhD'ler içinde Mühendislik Tasarımı 2019/2020 Avrupa

Felsefe derecesi Doktor, kısa Doktora araştırma büyük ilgi ve başarıları simgeleyen, çeşitli alanlarda kazanılan gelişmiş bir akademik derece olduğunu.

mühendislik tasarım alanında, bilgi alanlarında çeşitli kombine ve fonksiyonel tasarımlar üretmektir. programına bağlı olarak, öğrenciler tek bir ürün haline, elektrik, mekanik ve elektronik teknolojisi entegre öğrenmek olabilir.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

PhD Yarı zamanlı içinde Mühendislik Tasarımı Avrupa

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Mühendislik Tasarımı, Avrupa

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Technical University of Liberec

Makine ve Ekipman Tasarımı doktora çalışma programı, makine ve ekipman tasarımı alanında bağımsız bilimsel ve araştırma projeleri üzerinde duruldu. ... [+]

Doktora Makine ve Ekipman, Makine ve Ekipman Tasarımında

Makine ve Ekipman Tasarımı doktora çalışma programı, makine ve ekipman tasarımı alanında bağımsız bilimsel ve araştırma projeleri üzerinde duruldu. Amacı, bilimsel, araştırma ve profesyonel etkinliklere katılabilen, yüksek eğitimli ve yaratıcı mezunlar üretmektir. Doktora adaylar, matematik, fizik ve uygulamalı bilimler alanındaki bilgilerini, çalışma disiplininin kuramsal temeli içinde, geliştirme ve tasarım, modelleme ve simülasyonlar ve deneylerin tasarlanması ve performansı alanlarında görevlerin yerine getirilmesinde başarılı olurlar. .

Mezunlar, tezgâhlarda verilen ve makinelerin parçalarının tasarım mekanizmalarının seçilen alanlarındaki belirli problemleri çözmek için hesaplamalar ve deneyler gibi modern öğrenme metotları, örneğin hesaplamalar ve deneyler yoluyla edinilen usta becerileri ve yüksek düzeyde teorik bilgileri bağımsız olarak uygulayabilir. tekerlekli taşıma, taşıma makineleri, çalışma ve montaj makineleri, pistonlu yanmalı motorlar, cam yapım makineleri ve robotikler, tekstil makineleri ve nano elyaf üretimi için makineler, termal teknolojiler için donanımlar ve teknik teşhisler, vb. Makine ve teçhizat tasarımı alanındaki ve eleştirel analiz, değerlendirme ve sentez yapabilen yöntemler, böylece araştırmalarının sonuçlarını tartışabilir ve mevcut bilgilerin toplamını profesyonel bir şekilde yayınlamaya ve paylaşmaya değer şekilde genişletebilir. Ülkede ve yurtdışında profesyonel topluluktaki diğer üyeler.... [-]

Çek Cumhuriyeti Liberec
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku