Filter
Doktora
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı PhD'ler içinde Mühendislik Tasarımı 2019 Avrupa

Felsefe derecesi Doktor, kısa Doktora araştırma büyük ilgi ve başarıları simgeleyen, çeşitli alanlarda kazanılan gelişmiş bir akademik derece olduğunu.

mühendislik tasarım alanında, bilgi alanlarında çeşitli kombine ve fonksiyonel tasarımlar üretmektir. programına bağlı olarak, öğrenciler tek bir ürün haline, elektrik, mekanik ve elektronik teknolojisi entegre öğrenmek olabilir.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

PhD Yarı zamanlı içinde Mühendislik Tasarımı Avrupa

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Mühendislik Tasarımı, Avrupa

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Technical University of Liberec

Makine ve Ekipman Tasarımı doktora çalışma programı, makine ve ekipman tasarımı alanında bağımsız bilimsel ve araştırma projeleri üzerinde duruldu. ... [+]

Doktora Makine ve Ekipman, Makine ve Ekipman Tasarımında

Makine ve Ekipman Tasarımı doktora çalışma programı, makine ve ekipman tasarımı alanında bağımsız bilimsel ve araştırma projeleri üzerinde duruldu. Amacı, bilimsel, araştırma ve profesyonel etkinliklere katılabilen, yüksek eğitimli ve yaratıcı mezunlar üretmektir. Doktora adaylar, matematik, fizik ve uygulamalı bilimler alanındaki bilgilerini, çalışma disiplininin kuramsal temeli içinde, geliştirme ve tasarım, modelleme ve simülasyonlar ve deneylerin tasarlanması ve performansı alanlarında görevlerin yerine getirilmesinde başarılı olurlar. .

Mezunlar, ustalık becerilerini ve teorik bilgilerin, derslerde verilen modern öğrenme yöntemleriyle, örneğin hesaplamaların ve deneylerin, makine ve parçaların tasarımı ve mekanizmalarının tasarımında belirli problemleri çözmek için bağımsız olarak uygulayabilirler. tekerlekli taşımacılık, elleçleme makineleri, çalışma ve montaj makineleri, pistonlu yanmalı motorlar, cam yapım makineleri ve robotik, nano elyaf üretimi için tekstil makineleri ve makineleri, termal teknolojiler için ekipman ve teknik teşhis için vb. Dahası, araştırmaya aşinadırlar. Makine ve ekipman tasarımı alanında kullanılan ve analiz, değerlendirme ve sentez yapabilme, araştırma sonuçlarını tartışabilme ve güncel bilginin toplamını yayınlama ve paylaşmaya değer şekilde profesyonel bir şekilde genişletebilme Hem kendi ülkelerinde hem de yurt dışında profesyonel toplum üyeleri.... [-]

Çek Cumhuriyeti Liberec
Eylül 2019
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku