Filter
Doktora
Hong Kong Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hong Kong'ta Matematik Doktora Eğitimleri Hepsini İncele 2020

PhD, yada doktora derecesi, kendi akademik alanındaki tüm yeterlilikleri sağlamış olan ve bu alanda doktor ünvanına erişen akademisyene üniversite tarafından verilen bir doktorluk derecesidir.

İleri matematik eğitimi, deney sonuçları hakkında tahminler yapmak için tek bir parçacık sisteminin gözlemlendiği ve analiz edildiği kuantum mekaniğinin temel teorilerine odaklanabilir. Hidrodinamik stabilite, bir matematik programında kapsanan diğer ileri düzey bir konudur.

Çin'in güney kıyısında bulunan Hong Kong, ülkenin Çin Cumhuriyeti'nde iki Özel İdari Bölgeleri biridir. Hong Kong 'ın yüksek öğrenim İngiltere'nin yapısı ve uluslararası sistem yerleştirilir. Bu ülkenin 's Bürosu tarafından yönetilmektedir.

Hong Kong'ta Matematik En iyi Doktora Programları 2020

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Matematik, Hong Kong

The Hong Kong University of Science and Technology

Doktora programı matematik ve matematik bilimlerinde geniş bir arka plan sağlar. Öğrenciler ana konsantrasyonlarını üç seçenek arasından seçer: Saf Matematik, Uygulamalı ... [+]

Bölümü bir lisansüstü olarak katılmak kesinlikle iyi bir hamle. Bölüm hem saf hem de uygulamalı alt = "matematiğin yanı sıra bir Matematik bölümünün geleneksel çekirdeğinde güçlü bir araştırma yürütmektedir. Departmanımızı farklı kılan akışkanlar mekaniği, bilimsel hesaplamalar ve istatistiklerdeki aynı derecede güçlü araştırmalardır.

Yüksek lisans düzeyinde yapılan araştırmaların kalitesi, birçoğu kendi alanlarında önde gelen otoriteler olarak kabul edilen öğretim üyelerinin bilimsel başarılarına yansımaktadır. Araştırma programları, özellikle Avrupa, Kuzey Amerika ve Çin üniversitelerinde, uluslararası düzeyde bilim insanlarıyla işbirliği yapmayı içerir. Ünlü akademisyenler de Bölümün düzenli kolokya ve seminerlerine katılırlar. Fakülte çeşitli gruplar içerir: Saf Matematik, Uygulamalı Matematik, Olasılık ve İstatistik.... [-]

Hong Kong
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku