close

Filtreler

Sonuçları Göster

Afrika'da Mekatronik PhD'ler Hepsini İncele 2021

Doktora kazanç bir adet iki şey başarmak gerekir. Birincisi iyice belirli bir konu anlamak gerekir. İkinci olarak, bir kapsamlı bu konu hakkında bilgi gerekir. hassas mühendislik, mekanik sistemler ve elektronik kontrol sistemleri disiplinler mekatronik alanını oluşturmaktadır. Bu makine işlemlerini, elektronik, mekanik, makine mühendisliği, otomatiği, bilişim ve robotik içerir. m… Devamını oku

Doktora kazanç bir adet iki şey başarmak gerekir. Birincisi iyice belirli bir konu anlamak gerekir. İkinci olarak, bir kapsamlı bu konu hakkında bilgi gerekir.

hassas mühendislik, mekanik sistemler ve elektronik kontrol sistemleri disiplinler mekatronik alanını oluşturmaktadır. Bu makine işlemlerini, elektronik, mekanik, makine mühendisliği, otomatiği, bilişim ve robotik içerir. mekatronik prensiplere göre dizayn edilmiş ürünler cep telefonları, beyaz eşya, elektrikli araç motorları ve robotlar yer alıyor.

Emmek ve hizmet geniş fırsatlar, Afrika araştırma ezici olacaktır ile Téranga ya da Güney Afrika Senegal, arazi,, siz Doğu Afrika'nın mitolojik, büyüleyici Tanzanya seçseniz bile.

Afrika'da Mekatronik Doktora Dereceleri Bul 2021

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Botswana International University Of Science And Technology
Palapye, Botsvana Cumhuriyeti

Mezunlar, araştırma yaparak, çeşitli uzmanlıkların deneylerini uzmanlaşmak ve kurmak ve çalıştırmak için beklenir.

Mezunlar, araştırma yaparak, çeşitli uzmanlıkların deneylerini uzmanlaşmak ve kurmak ve çalıştırmak için beklenir. -
Doktora
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın