$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Muhasebecilik Doktora Programları Karşılaştır

Bir doktora prestijli bir derece genellikle bir öğrencinin ileri kurs bitirdi ve bir tez olarak adlandırılan bir belgede orijinal araştırma üretilen kazanılan. Kuruma bağlı olarak, bir doktora derecesinin tamamlanması birkaç yıl sürebilir. Muhasebe Doktorası nedir? Bu programlar, öğrencilere finans ve iş alanlarında derinlemesine bakmalarını sağlar. Doktora programları, k… Devamını oku

Bir doktora prestijli bir derece genellikle bir öğrencinin ileri kurs bitirdi ve bir tez olarak adlandırılan bir belgede orijinal araştırma üretilen kazanılan. Kuruma bağlı olarak, bir doktora derecesinin tamamlanması birkaç yıl sürebilir.

Muhasebe Doktorası nedir? Bu programlar, öğrencilere finans ve iş alanlarında derinlemesine bakmalarını sağlar. Doktora programları, küresel işletmelerdeki muhasebe etiği, toplumda kurumsal finansın rolü, hükümetin her düzeyindeki vergi kanunları veya teknolojik olarak ilerleyen bir dünyadaki ekonomik eğilimler üzerine kurs ve araştırmalarına odaklanabilir. Öğrenciler, istatistik veya psikoloji gibi öğeleri araştırıp, muhasebe ile nasıl etkileşime girdiklerini ve daha sonra hakemli dergilerde bulgularını yayınlayarak alana katkıda bulunma şansına sahip olurlar.

Bu derece için gerekli araştırmayı tamamlayarak, öğrenciler denetleme durumlarında onları daha verimli hale getirecek araştırma yeteneklerini geliştirebilirler. Finans teorilerini ileri düzeyde öğrenerek, doktora sahipleri uzmanlık bilgisini kariyerlerine masaya getirirler. Öğrencilerin araştırma yoluyla geliştirdikleri yaratıcılık, değişen bir finansal dünyada değerli bir varlıktır.

Bir doktora programının maliyeti ülkeden ülkeye ve üniversiteden üniversiteye değişir. Öğrenciler, fiyatlar ve mevcut burslar hakkında bilgi almak için kurumla iletişime geçmelidir.

Doktora kazananlar bazen yüksek ücretli meslek edinme hakkına sahiptirler. Örneğin, muhasebede doktoralı bir kişi, bir iş yöneticisi veya bir pazarlama müdürü olarak kariyer yapabilir. Bir şirketin defter tutma, denetleme veya muhasebe ekiplerinin üst sıralarına geçebilirler. Bazı şirketler finansal alanın yüksek miktarlı analizini yapmak için muhasebe doktoru seçmekle ilgilenebilir. Birçok doktora öğrencisi üniversitelerde muhasebe profesörü olarak eğitimci olmayı tercih eder.

Yakınınızdaki muhasebede bir doktora programı bularak yüksek öğrenim görmeye başlayın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
University of Missouri Robert J. Trulaske, Sr. College of Business
Columbia, Amerika Birleşik Devletleri

Missouri's Ph.D. Public Accounting Report tarafından sürekli olarak ilk 20'de yer almaktadır. program olağanüstü fakülte ve doktora eğitimi sunmaktadır. Doktora programımızın ... +

Missouri's Ph.D. Public Accounting Report tarafından sürekli olarak ilk 20'de yer almaktadır. program olağanüstü fakülte ve doktora eğitimi sunmaktadır. Doktora programımızın amacı. Program, öğrencileri dört yıllık bir programda öğretim ve araştırma misyonları olan kurumlarda akademik bir kariyere hazırlamaktır. -
Doktora
Ingilizce
Kampüs