PHDSTUDIES

Asya'da Nanobilim Doktora Eğitimleri Hepsini İncele 2020

En popüler doktora Felsefe veya Doktora Doktor Doktora dereceleri ve diğer eğitim doktora alanın ortak bilgi tabanı eklemek yeni planlar başlatmak için yüksek lisans öğrencisi hazırlamak. Ph.Ds ve sahipleri için adaylar genellikle profesör ve araştırmacı olarak meslek aramak, ama çok da hayırsever, kamu ve özel sektörde farklı rollere devam.

Bir nanometre, bir metre küpünün milyarda biridir ve nanobilim, genellikle, bu birim tarafından ölçülebilen cisimlerin ve yapıların incelenmesi ile ilgilidir. Bu disiplindeki öğrenciler biyoloji, malzeme bilimleri, fizik ve kimya kavramlarından yararlanarak nanoteknolojileri geliştirmeye çalışabilirler.

Asya öncelikle doğu ve kuzey yarımkürede yer alan dünyanın 'en büyük ve en kalabalık kıta vardır. Bu Dünya 'nin toplam yüzölçümünün% 8.7 kapsayan ve arazi% 30 oluşur.

Asya'da Nanobilim Doktora Eğitimleri İncele 2020

2 Sonuçlar Nanobilim, Asya Filter

Nano Bilim ve Teknoloji Doktora

The Hong Kong University of Science and Technology
Doktora
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;6 yıl
Ingilizce
Kampüs

Yukarıdaki üç unsur temelinde tanımlanan Nano Bilim ve Teknoloji (NSNT) Programı, öğrencilere uzun dönemli nano ölçekli araştırma ve geliştirmeye katkıda bulunmak için gerekli ...

Devamını oku

PhD in Nanomaterials and Nanotechnology in Chemistry

Al-Farabi Kazakh National University
Doktora
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;4 yıl
31 Ağu 2020
Ingilizce
Kampüs

The Ph.D. program in “Nanomaterials and Nanotechnology in chemistry” is designed to enlarge student’s knowledge in synthesis, characterization of nano-objects with the further ...

Devamını oku