Doktoraprogramlari.com

in Benin City Nijerya Top Doktora Programları 2019

Felsefe doktora veya Doktor üniversiteler tarafından verilen yüksek lisans akademik derecesidir. Bir kez bir doktora o elde ediyor ya da o genellikle doktor olarak ifade edilebilir.

Nijerya üniversiteler (hem kamu hem de özel üniversiteler FCT dahil olmak üzere federasyon her devlet olan) içine kabul kazanmak için, Bir öğrenci için oturup başarıyla SÖVE tarafından yönetilmektedir UME (Üniversiteler Başlama Sınavı) (Ortak Kabul geçmek zorunda ve Başlama Kurulu). Ayrıca bireysel üniversiteler düzenli ekran muhtemel adaylar Nijerya'da üniversite düzeyinde iş için par olduğundan emin olmak için.

Benin en popüler isimleri Benin Üniversitesi, Ambrose Alli Üniversitesi, Igbinedion Üniversitesi ve Benson Idahosa Üniversitesi olan arasında birçok eğitim Enstitüleri ev sahipliği yapmaktadır. Bu üniversiteler Bilgi Teknolojileri kendi ilerleme ünlüdür.

in Benin City Nijerya'da Doktora Dereceleri Araştır 2019

Arama Sonucu Filter

Bankacılık ve finans alanında doktora

Igbinedion University, Okada
Kampüs Tam zamanlı Mart 2020 Nijerya Benin City

Igbinedion üniversitesi Okada tescil belgesi sayılı Nijerya ilk özel üniversite oldu 001 kurucu / sahibi ve onurlu şansölye, Sir (Dr.) Başkanı Gabriel 0 sundu. Igbinedion, Mayıs 1999 10. günü Nijerya Federal Hükümeti tarafından Benin krallık Esama. Üniversite Ancak, 112 öğrenci ile Ekim 1999 5111 tarihinde akademik faaliyetlerine başlamıştır.

Muhasebe Doktora

Igbinedion University, Okada
Kampüs Tam zamanlı Mart 2020 Nijerya Benin City

Doktora (Muhasebe) lisans programının amacı yetkin akademik ve mesleki muhasebeciler ve mali uzmanlar üretmektir. Program gelecekteki mesleki çalışmalarında mükemmel performans için gerekli olan teorik ve pratik araçlar ve teknikler öğrencileri olacaktır.