Filter
Doktora
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Operasyonel Yönetim 2 PhD Programları Karşılaştır

Çoğu çalışma alanı bir doktora ile sonuçlanır. Bu eğitim başarısı, mümkün olan en yüksek düzeydedir ve mezunlara açık en yüksek sayıda kariyer yoluna sahiptir. Doktora programına kaydolmadan önce belirli lisans programlarını tamamlamak için gereklidir.

Operasyonel Yönetimde Doktora Nedir? Operasyonel yönetim, bir işletmenin devam ettirilmesi için gerekli olan tüm yönlere odaklanan bir çalışma alanıdır. Bu, satış ve pazarlama, çalışanları yönetme, emlak bulundurma ve daha fazlasını içerir. Bu tür programların öğrencileri tipik olarak, kendi işlerini girişimciler olarak başlatmak için hazırlayan veya mevcut işletmelerde birincil yöneticiler olarak çalışan sınıflar alırlar.

Operasyonel yönetim eğitimi alırken insanların geliştirdiği birçok beceri var. Öğrenciler liderlik becerileri, iş anlayışı ve profesyonel değerlendirme yetenekleri geliştirme eğilimindedir. Bu beceriler oldukça faydalı olabilir ve genellikle mezunların daha yüksek maaşlar kazanmasına yardımcı olabilir.

Operasyonel yönetimde doktora programına kayıt olma maliyeti oldukça değişmektedir. Bu nedenle önceden araştırma yapmak çok önemlidir. Birçok faktör, seçtiğiniz okul ve programın yanı sıra seçtiğiniz okul ve program dahil ücret ve harcı etkiler.

Operasyonel Yönetimde doktora yapan öğrenciler için birincil kariyer seçeneği operasyon yöneticisi. Bu pozisyondaki bir kişi, bir işletmenin operasyonundan satıştan çalışanlara kadar neredeyse tüm yönlerini ele alır. İnsan kaynakları yöneticisi veya pazarlama yöneticisi de dahil olmak üzere diğer yönetim pozisyonları da mevcut olabilir. Son olarak, mezunlar danışman veya planlama uzmanı, kendi işlerini başlatan girişimciler veya belirli bir süre sonra CEO'lar olabilir.

Doktora düzeyinde operasyonel yönetimi incelemeye hazırsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir program bulun. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Operasyonel Yönetim

The Hong Kong University of Science and Technology

Operasyon Yönetimi doktora programı model tabanlı metodoloji ve uygulama motivasyonlu araştırmaları vurgular. Öğrenciler tedarik zincirleri, üretim ve servis sistemleri g ... [+]

Bu programda iki akış var: Operasyon Yönetimi ve İstatistik.

Operasyon Yönetimi Doktora programı bana model tabanlı metodoloji ve uygulama motive araştırma vurgular. Öğrenciler tedarik zincirleri, üretim ve servis sistemleri gibi iş süreçlerinde yönetsel problemleri incelemek için kantitatif araçlar ve analitik çerçevelerden operasyon araştırması, ekonomi ve diğer disiplinlerden yararlanma konusunda eğitilmiştir.

Bu alandaki öğretim üyeleri dünyanın en iyi üniversitelerinden doktora derecesine sahiptir. İşletme Araştırmaları, Yönetim Bilimi ve İmalat ve Hizmet Operasyonları Yönetimi gibi akademik dergilere sık sık katkıda bulunurlar. Bunlardan birkaçı, bu dergilerin editör kurullarında görev yapmıştır ya da hizmet vermektedir.... [-]

Hong Kong
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Protable tasarım ve modern sanayi ve hizmet sistemlerinin işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu bütünleşme hal ... [+]

endüstri mühendisliği ve operasyon yönetimi doktora

Protable tasarım ve modern sanayi ve hizmet sistemlerinin işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu entegrasyon bilgi teknolojisi dahil edilmesi tighterdue haline geldi ve daha karmaşık sistemlerde sonuçlandı. Endüstri Mühendisliği Araştırma kantitatif analiz, sentez ve karmaşık sistemlerin yönetimi üzerinde duruluyor. aliated öğretim üyeleri Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler, ve diğer ilgili elds Koleji Operasyon ve Bilgi Sistemleri Grup Endüstri Mühendisliği bölümünden geliyor. Bizim araştırma alanları Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi, Servis Operasyonları, Üretim Sistemleri, Stokastik Süreçler, Finans Mühendisliği, Matematik Programlama, Veri Madenciliği ve Biyoinformatik gibi çeşitlidir. programlar yöneylem araştırması ve üretim, dağıtım ve hizmet sektörlerinde uygulamaları temel metodolojileri üzerine inşa edilmiştir. MS programı mezunları saygın doktora yerleştirilmiş olan Kuzey Amerika, Avrupa ve Türkiye'de programlarının yanı sıra 2003 yılından bu yana sektörde çeşitli meslek pozisyonları. Doktora ilk mezunları Program 2009 yılında üretildi ve post-doc programı aracılığıyla ya da saygın üniversiteler Türkiye'de veya yurt dışında katılarak ya kendi akademik kariyerine devam ediyor. Bizim MS programı Endüstri Mühendisliği bilgi açısından akademik çalışmalar için güçlü bir temel yanı sıra gelişmekte olan araştırma becerilerini sağlarken, bizim Doktora Program kapsamlı bir araştırma deneyimi ile yeni bilimsel bilgilerin keşfini vurgulayan gelişmiş eğitim verilmektedir. Amaç mesleğinin geleceğin liderlerini rekabetçi araştırma sonuçları üretmek ve eğitmektir. programların mezunları için potansiyel fırsatlar çeşitlidir ve şunlardır: MS mezunları için en iyi doktora ile lisansüstü çalışmalarını sürdürmektedir Dünya çapında programları ve doktora Dünya çapında saygın üniversitelerde akademik kariyer başlayan öğrenciler; gerekli teknik ve idari uzmanlık ve liderlik sağlayabilir özel ve kamu kuruluşlarında... [-]

Türkiye Istanbul
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku