close

Filtreler

Sonuçları Göster

Operasyonel Yönetim PhD Programları Karşılaştır

Çoğu çalışma alanı bir doktora ile sonuçlanır. Bu eğitim başarısı, mümkün olan en yüksek düzeydedir ve mezunlara açık en yüksek sayıda kariyer yoluna sahiptir. Doktora programına kaydolmadan önce belirli lisans programlarını tamamlamak için gereklidir. Operasyonel Yönetimde Doktora Nedir? Operasyonel yönetim, bir işletmenin devam ettirilmesi için gerekli olan tüm y… Devamını oku

Çoğu çalışma alanı bir doktora ile sonuçlanır. Bu eğitim başarısı, mümkün olan en yüksek düzeydedir ve mezunlara açık en yüksek sayıda kariyer yoluna sahiptir. Doktora programına kaydolmadan önce belirli lisans programlarını tamamlamak için gereklidir.

Operasyonel Yönetimde Doktora Nedir? Operasyonel yönetim, bir işletmenin devam ettirilmesi için gerekli olan tüm yönlere odaklanan bir çalışma alanıdır. Bu, satış ve pazarlama, çalışanları yönetme, emlak bulundurma ve daha fazlasını içerir. Bu tür programların öğrencileri tipik olarak, kendi işlerini girişimciler olarak başlatmak için hazırlayan veya mevcut işletmelerde birincil yöneticiler olarak çalışan sınıflar alırlar.

Operasyonel yönetim eğitimi alırken insanların geliştirdiği birçok beceri var. Öğrenciler liderlik becerileri, iş anlayışı ve profesyonel değerlendirme yetenekleri geliştirme eğilimindedir. Bu beceriler oldukça faydalı olabilir ve genellikle mezunların daha yüksek maaşlar kazanmasına yardımcı olabilir.

Operasyonel yönetimde doktora programına kayıt olma maliyeti oldukça değişmektedir. Bu nedenle önceden araştırma yapmak çok önemlidir. Birçok faktör, seçtiğiniz okul ve programın yanı sıra seçtiğiniz okul ve program dahil ücret ve harcı etkiler.

Operasyonel Yönetimde doktora yapan öğrenciler için birincil kariyer seçeneği operasyon yöneticisi. Bu pozisyondaki bir kişi, bir işletmenin operasyonundan satıştan çalışanlara kadar neredeyse tüm yönlerini ele alır. İnsan kaynakları yöneticisi veya pazarlama yöneticisi de dahil olmak üzere diğer yönetim pozisyonları da mevcut olabilir. Son olarak, mezunlar danışman veya planlama uzmanı, kendi işlerini başlatan girişimciler veya belirli bir süre sonra CEO'lar olabilir.

Doktora düzeyinde operasyonel yönetimi incelemeye hazırsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir program bulun. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
The Hong Kong University of Science and Technology
Hong Kong

Doktora Operasyon Yönetimi programında model tabanlı metodoloji ve uygulama motivasyonlu araştırmalar vurgulanmaktadır. Öğrenciler tedarik zincirleri, üretim ve servis sisteml ... +

Doktora Operasyon Yönetimi programında model tabanlı metodoloji ve uygulama motivasyonlu araştırmalar vurgulanmaktadır. Öğrenciler tedarik zincirleri, üretim ve servis sistemleri gibi iş süreçlerinde yönetsel problemleri incelemek için kantitatif araçlar ve analitik çerçevelerden operasyon araştırması, ekonomi ve diğer disiplinlerden yararlanma konusunda eğitilmiştir. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs