Doktoraprogramlari.com

Operasyonel Yönetim 2 PhD Programları Karşılaştır

Çoğu çalışma alanı bir doktora ile sonuçlanır. Bu eğitim başarısı, mümkün olan en yüksek düzeydedir ve mezunlara açık en yüksek sayıda kariyer yoluna sahiptir. Doktora programına kaydolmadan önce belirli lisans programlarını tamamlamak için gereklidir.

Operasyonel Yönetimde Doktora Nedir? Operasyonel yönetim, bir işletmenin devam ettirilmesi için gerekli olan tüm yönlere odaklanan bir çalışma alanıdır. Bu, satış ve pazarlama, çalışanları yönetme, emlak bulundurma ve daha fazlasını içerir. Bu tür programların öğrencileri tipik olarak, kendi işlerini girişimciler olarak başlatmak için hazırlayan veya mevcut işletmelerde birincil yöneticiler olarak çalışan sınıflar alırlar.

Operasyonel yönetim eğitimi alırken insanların geliştirdiği birçok beceri var. Öğrenciler liderlik becerileri, iş anlayışı ve profesyonel değerlendirme yetenekleri geliştirme eğilimindedir. Bu beceriler oldukça faydalı olabilir ve genellikle mezunların daha yüksek maaşlar kazanmasına yardımcı olabilir.

Operasyonel yönetimde doktora programına kayıt olma maliyeti oldukça değişmektedir. Bu nedenle önceden araştırma yapmak çok önemlidir. Birçok faktör, seçtiğiniz okul ve programın yanı sıra seçtiğiniz okul ve program dahil ücret ve harcı etkiler.

Operasyonel Yönetimde doktora yapan öğrenciler için birincil kariyer seçeneği operasyon yöneticisi. Bu pozisyondaki bir kişi, bir işletmenin operasyonundan satıştan çalışanlara kadar neredeyse tüm yönlerini ele alır. İnsan kaynakları yöneticisi veya pazarlama yöneticisi de dahil olmak üzere diğer yönetim pozisyonları da mevcut olabilir. Son olarak, mezunlar danışman veya planlama uzmanı, kendi işlerini başlatan girişimciler veya belirli bir süre sonra CEO'lar olabilir.

Doktora düzeyinde operasyonel yönetimi incelemeye hazırsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir program bulun. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar Operasyonel Yönetim Filter

Operasyon Yönetimi Doktora

The Hong Kong University of Science and Technology
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 6 yıl Bilgi iste Hong Kong

Operasyon Yönetimi doktora programı model tabanlı metodoloji ve uygulama motivasyonlu araştırmaları vurgular. Öğrenciler tedarik zincirleri, üretim ve servis sistemleri gibi iş süreçlerinde yönetsel problemleri incelemek için kantitatif araçlar ve analitik çerçevelerden operasyon araştırması, ekonomi ve diğer disiplinlerden yararlanma konusunda eğitilmiştir.

Endüstri mühendisliği ve operasyon yönetimi doktora

Koc University - Istanbul Turkey
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Türkiye Istanbul

Protable tasarım ve modern sanayi ve hizmet sistemlerinin işletilmesi, insan, malzeme, ekipman ve mali kaynakların entegrasyonu gerektirir. Son yıllarda bu bütünleşme haline gelmiştir