close

Filtreler

Sonuçları Göster

Optik 4 Doktora Dereceleri Karşılaştır

Seçtikleri çalışma alanını başarıyla yönetenlere doktora verilir. Bir doktora, normal olarak bir yüksek lisans derecesi aldıktan sonra elde edilir ve orijinal veri ve araştırma içeren bir tez veya tez gerektirir. Bu yüksek akademik ödülü alanlara “Doktor” unvanı verilir. Optikte doktora nedir? Temel olarak optik bilimlere odaklanan bir derecedir. Bu fizik dalı, ışığı… Devamını oku

Seçtikleri çalışma alanını başarıyla yönetenlere doktora verilir. Bir doktora, normal olarak bir yüksek lisans derecesi aldıktan sonra elde edilir ve orijinal veri ve araştırma içeren bir tez veya tez gerektirir. Bu yüksek akademik ödülü alanlara “Doktor” unvanı verilir.

Optikte doktora nedir? Temel olarak optik bilimlere odaklanan bir derecedir. Bu fizik dalı, ışığın nesnelerle nasıl etkileşip etkileştiğini anlatır. Bir Felsefe Doktoru derecesiyle, akademisyenler bilimsel kavramları hızla değişen teknolojiye ve keşiflere nasıl dahil edebileceklerini anlayabilirler. Araştırmacılar, temel fikirleri kapsayan bir dizi zorunlu ders alabilir. Kurs, hem ulusal hem de uluslararası bilimsel kurumlarda uygulamalı deneyim içerebilir.

Optics'te doktora yapanlar, günümüzün yüksek teknolojili dünyasına ayak uydurmak için nasıl yenilikçi düşünebileceklerini öğrenebilirler. Matematik ve istatistik konusunda da uzmanlaşabilirler. Öğrenciler kuantum, geometrik ve katı hal optikleri konusunda uzman kişiler olabilirler.

Doktora derecesi kazanmak genellikle 3-4 yıl sürer. Bu programlar, okulun konumuna ve türüne bağlı olarak farklı fiyatlara sahip olabilir. Öğrenciler katılmak istedikleri üniversiteler ve kolejlerle iletişime geçerek fiyat aralığını keşfedebilirler.

Optikte doktora, birçok bilimsel kariyere yol açabilir. Telefon, tablet veya diğer ekipman türlerinde gelişmiş kamera tasarımları oluşturmak için objektif tasarım araştırmacıları ve mühendislere ihtiyaç duyulabilir. Elektrik mühendisleri, optik tasarımcıları ve kaplama teknisyenleri de gerekli olabilir. Doktora ile, öğrenciler üniversitelerde öğretim yapmayı düşünebilir. Gelecekteki icatlar ve projeler yeni optik pozisyonlar ve istihdam gerektirebilir.

İlgilenen bireyler hem yerel hem de dünya çapında kolejlerde ve üniversitelerde Optik doktoralarını kazanabilirler. Çevrimiçi programlar gittikçe daha yaygın hale geliyor ve bazı okullarda sunulabiliyor. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Prag, Çek Cumhuriyeti

Çalışma branşı öğrencileri, kuantum optiği ve optoelektronik alanında bağımsız araştırma ve diğer bilimsel faaliyetleri yürütmek için gerekli olan kapsamlı bilgi ve becerileri ... +

Çalışma branşı öğrencileri, kuantum optiği ve optoelektronik alanında bağımsız araştırma ve diğer bilimsel faaliyetleri yürütmek için gerekli olan kapsamlı bilgi ve becerileri edinmiş olacaklardır. Bireysel çalışma planlarına uygun olarak, öğrenciler tez konularına odaklanırlar. Üniversitelerde, araştırma enstitülerinde ve endüstride hem temel hem de uygulamalı araştırmada istihdam bulabilirler. Optiklerin sayısız araştırma alanında (fizik, biyoloji, kimya, tıp, iletişim ve robotik) uygulanmasındaki ilerleme, istihdam olanaklarının çeşitliliğinde artışa yol açmaktadır. -
Doktora
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme
Universidade da Coruña
Ferrol, İspanya

Lazer, Fotonik ve Vizyon Doktora Programı Santiago de Compostela ve Vigo Üniversitesi ile ortaklaşa sunulan bir üniversitelerarası programıdır.

Lazer, Fotonik ve Vizyon Doktora Programı Santiago de Compostela ve Vigo Üniversitesi ile ortaklaşa sunulan bir üniversitelerarası programıdır. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 5 yıl
Ispanyolca
Kampüs
哈尔滨工程大学
Harbin, Çin Halk Cumhuriyeti

Bu Sinyal ve Bilgi İşlem disiplin site conferring doktora derecesidir. ulusal ve bakanlık düzeyinde 30 proje ve sanayi sektörlerinin 18 projeleri fazla alınır altında.

Bu Sinyal ve Bilgi İşlem disiplin site conferring doktora derecesidir. ulusal ve bakanlık düzeyinde 30 proje ve sanayi sektörlerinin 18 projeleri fazla alınır altında. -
Doktora
Tam zamanlı
Ingilizce
Eyl 2020
Kampüs
中央大學
Hsinchu, Tayvan

bilgi tabanlı derslerin yanı sıra, etkinlikler eller, yaratıcılık ekimi ve capstone kursları özel olarak eğitim sunulmaktadır.

bilgi tabanlı derslerin yanı sıra, etkinlikler eller, yaratıcılık ekimi ve capstone kursları özel olarak eğitim sunulmaktadır. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Eyl 2020
Kampüs

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın