PHDSTUDIES

Optik 4 Doktora Dereceleri Karşılaştır

Seçtikleri çalışma alanını başarıyla yönetenlere doktora verilir. Bir doktora, normal olarak bir yüksek lisans derecesi aldıktan sonra elde edilir ve orijinal veri ve araştırma içeren bir tez veya tez gerektirir. Bu yüksek akademik ödülü alanlara “Doktor” unvanı verilir.

Optikte doktora nedir? Temel olarak optik bilimlere odaklanan bir derecedir. Bu fizik dalı, ışığın nesnelerle nasıl etkileşip etkileştiğini anlatır. Bir Felsefe Doktoru derecesiyle, akademisyenler bilimsel kavramları hızla değişen teknolojiye ve keşiflere nasıl dahil edebileceklerini anlayabilirler. Araştırmacılar, temel fikirleri kapsayan bir dizi zorunlu ders alabilir. Kurs, hem ulusal hem de uluslararası bilimsel kurumlarda uygulamalı deneyim içerebilir.

Optics'te doktora yapanlar, günümüzün yüksek teknolojili dünyasına ayak uydurmak için nasıl yenilikçi düşünebileceklerini öğrenebilirler. Matematik ve istatistik konusunda da uzmanlaşabilirler. Öğrenciler kuantum, geometrik ve katı hal optikleri konusunda uzman kişiler olabilirler.

Doktora derecesi kazanmak genellikle 3-4 yıl sürer. Bu programlar, okulun konumuna ve türüne bağlı olarak farklı fiyatlara sahip olabilir. Öğrenciler katılmak istedikleri üniversiteler ve kolejlerle iletişime geçerek fiyat aralığını keşfedebilirler.

Optikte doktora, birçok bilimsel kariyere yol açabilir. Telefon, tablet veya diğer ekipman türlerinde gelişmiş kamera tasarımları oluşturmak için objektif tasarım araştırmacıları ve mühendislere ihtiyaç duyulabilir. Elektrik mühendisleri, optik tasarımcıları ve kaplama teknisyenleri de gerekli olabilir. Doktora ile, öğrenciler üniversitelerde öğretim yapmayı düşünebilir. Gelecekteki icatlar ve projeler yeni optik pozisyonlar ve istihdam gerektirebilir.

İlgilenen bireyler hem yerel hem de dünya çapında kolejlerde ve üniversitelerde Optik doktoralarını kazanabilirler. Çevrimiçi programlar gittikçe daha yaygın hale geliyor ve bazı okullarda sunulabiliyor. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar Optik Filter

Kuantum Optik ve Optoelektronik Doktora

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Doktora
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Çalışma branşı öğrencileri, kuantum optiği ve optoelektronik alanında bağımsız araştırma ve diğer bilimsel faaliyetleri yürütmek için gerekli olan kapsamlı bilgi ve becerileri ...

Devamını oku

Lazer, fotonik ve vizyonunda resmi doktora programı

Universidade da Coruña
Doktora
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;5 yıl
Ispanyolca
Kampüs

Lazer, Fotonik ve Vizyon Doktora Programı Santiago de Compostela ve Vigo Üniversitesi ile ortaklaşa sunulan bir üniversitelerarası programıdır.

Devamını oku

Sinyal Ve Bilgi İşlem Doktor Derece

哈尔滨工程大学
Doktora
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bu Sinyal ve Bilgi İşlem disiplin site conferring doktora derecesidir. ulusal ve bakanlık düzeyinde 30 proje ve sanayi sektörlerinin 18 projeleri fazla alınır altında.

Devamını oku

opto Mekatronik mühendisliği doktora

中央大學
Doktora
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

bilgi tabanlı derslerin yanı sıra, etkinlikler eller, yaratıcılık ekimi ve capstone kursları özel olarak eğitim sunulmaktadır.

Devamını oku