PHDSTUDIES

Organizasyon 2 Doktora Eğitimleri Karşılaştır

Organizasyon programında doktora adayları fonksiyonu ve kuruluşların kapasitesini denetlemek için temel araçları vermek için tasarlanmıştır. Program aday bir öğretim aracı olarak deneyim kullanmak için izin, liderlik ve ses örgütsel uygulamalar arasındaki bağlantıları odaklanın. Birçok akademik ve yönetim alanlarında Organizasyon derece çalışmalarında doktora tutan mezunları, profesör, müdür, işletme danışmanı, girişimci, ve insan kaynakları yöneticisi olarak bazı örnekler, birkaç isim.

Organizasyon alanında doktora elde güçlü zaman yönetimi beceri ve özveri gerektirir. Başarılı doktora adayları kendi kendini yöneten öğrenme zevk ve çok çalışmak sürülür. Bu derece elde etmek için eğitim bu nicel ve küresel eleştirel düşünme becerileri ile ilave ek olarak, bu özellikleri geliştirmek için şansına sahip olacak.Gereksinimleri her program için farklı ise, adaylar genellikle işletme, insan kaynakları yönetimi, yöneylem araştırması veya ekonomi gibi alanlarda bir önceki yüksek lisans derecesine sahip. Organizasyon adaylar birçok doktora da önce yöneticileri, danışmanlar ve girişimciler olarak iş deneyimi var. Organizasyon programlarında Doktora ile ilgili uzmanlık hukuku ve politikası, muhasebe, mühendislik yönetimi, yöneylem araştırması, pazarlama, ve küresel finans, birkaç isim yer alıyor.

Organizasyon alanında doktora için fırsatları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki programları ilerleyin. Hedeflerinize doğru sonraki adımı bugün atın!

2 Sonuçlar Organizasyon Filter

Ed.D. Organizasyon ve Liderlikte

University of San Francisco - School of Education
Doktora
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
5 yıl
Ingilizce
Kampüs

Organizasyon ve Liderlikteki Eğitim Doktorası (Ed.D.), kendilerini eğitimsel liderler olarak örgütlerini öğrenme perspektifi ile dönüştüren profesyonel çalışanlar için eşsiz b ...

Devamını oku

(pazarlama, örgütsel davranış veya girişimcilik bir konsantrasyon ile) işletme doktora

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics
Doktora
<
Tam zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;5 yıl
Ingilizce
Kampüs

İşletme Doktora Programı pazarlama, insan kaynakları ve örgütsel davranış ve girişimcilik ile ilgili alanlarda ağırlıklı olarak araştırma peşinde ilgilenen öğrenci alınmaktadı ...

Devamını oku