$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Rusça Doktoralar Karşılaştır

Doktora, çok yıllı özveri ve araştırmayı temsil eder. Bu yüksek lisans, bir Lisans veya Yüksek Lisans tamamlandıktan sonra elde edilir. Bazı programlar üç yıl kadar kısa olabilir, ancak bazıları daha uzun olabilir. Dedi, Rus doktora nedir? Bu ileri derecede Rusya'nın dil ve kültürü hakkında bazı temel bilgiler gerekiyor, bu nedenle ortak bir ön şart, edebiyat, dil ve… Devamını oku

Doktora, çok yıllı özveri ve araştırmayı temsil eder. Bu yüksek lisans, bir Lisans veya Yüksek Lisans tamamlandıktan sonra elde edilir. Bazı programlar üç yıl kadar kısa olabilir, ancak bazıları daha uzun olabilir.

Dedi, Rus doktora nedir? Bu ileri derecede Rusya'nın dil ve kültürü hakkında bazı temel bilgiler gerekiyor, bu nedenle ortak bir ön şart, edebiyat, dil veya tarih gibi bazı Rus konularda bir Lisans veya Yüksek Lisans derecesi. Birçok doktora gibi yabancı dilde bir PhD tamamlandıktan sonra bir tez ister. Bu, araştırmanıza ve gelecekte neler katkıda bulunacağınıza dair bilgi sağlar.

Bu doktora programını kazanırken, iletişim, organizasyon ve kültürel duyarlılık öğrenebilirsiniz. Farklı kültürlere duyarlı olmak iletişim kurarken yeni insanlarla tanışırken veya seyahat ederken yardımcı olur. Organizasyon derecenizi tamamlamak için anahtardır ve diğer karmaşık görevlerde de yararlıdır.

Bir doktora programının kazanılmasının maliyetini belirlemek için ne kadar maddi yardıma ihtiyacınız olduğunu öğrenin. Bu, kitap, konaklama ve kurs ücretleri gibi masrafları azaltmaya yardımcı olabilir. Bu masraflar okullar arasında değişir, bu nedenle mevcut eğitim ücretlerini öğrenmek için doğrudan okulla iletişime geçin.

Doktora derecesini Rusça edintikten sonra, ne tür bir işe hak kazandığınızı merak edebilirsiniz. Çalışmalarınızı yabancı dil olarak nerede yoğunlaştırmayı seçtiğinize bağlıdır Doktora, akıcılık konusunda nadiren geçerlidir. Tarihte veya antropolojide odaklananlar için eğitimci olarak bir kariyerin yolu olabilir. Bununla birlikte, Rusya'daki kültür ve insanlara odaklanmak için belki göçmen savunucusu ya da uluslararası ticari çevirmen ya da büyükelçi daha uygun olurdu.

Dünyanın dört bir yanında birden fazla okul derecesi Rusça sunuyor. Derecenizi tamamlarken özgürlüğünüzü yaşamak istiyorsanız, çevrimiçi programlarla okullara bakın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
University of Southern California
Güney Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

Slav Dilleri ve Edebiyatları doktorası, öğrencileri üniversite düzeyinde öğretim ve burs alanında bir kariyere hazırlamak için tasarlanmıştır. Rus edebiyat ve kültür tarihine ... +

Slav Dilleri ve Edebiyatları doktorası, öğrencileri üniversite düzeyinde öğretim ve burs alanında bir kariyere hazırlamak için tasarlanmıştır. Rus edebiyat ve kültür tarihine ve bu alandaki mevcut teorik perspektiflere kapsamlı bir zemin sağlar. -
Doktora
Ingilizce