close

Filtreler

Sonuçları Göster

Sürdürülebilir Tasarım PhD Programları Karşılaştır

Doktora, seçtikleri alanda daha derin bir anlayış elde etmek isteyen bireylerin yüksek öğrenim diplomasıdır. Mezun olmak için, öğrenciler orijinal araştırmaya dayalı bir tez çalışmalıdır. Sürdürülebilir Tasarımda Doktora Nedir? Ekonomi, odağını niceliğinden kaliteye kaydırırken, daha fazla tüketici, sürdürülebilir iş uygulamaları talep etmeye başlıyor. Sürd… Devamını oku

Doktora, seçtikleri alanda daha derin bir anlayış elde etmek isteyen bireylerin yüksek öğrenim diplomasıdır. Mezun olmak için, öğrenciler orijinal araştırmaya dayalı bir tez çalışmalıdır.

Sürdürülebilir Tasarımda Doktora Nedir? Ekonomi, odağını niceliğinden kaliteye kaydırırken, daha fazla tüketici, sürdürülebilir iş uygulamaları talep etmeye başlıyor. Sürdürülebilir tasarım bunun büyük bir bölümünü oluşturuyor ve programın dersi kimya, biyoloji, mühendislik ve işletme ile ilgili olarak sürdürülebilirliğe odaklanabilir. Programın katılımcıları araştırma, teorik, teknik ve girişimcilik becerilerini geliştirebilir ve bu becerileri nasıl sürdürülebilirlik şampiyonu haline getireceklerini öğretebilirler.

Bu programın mezunları yenilikçi düşünme, teorik anlayış ve problem çözme yeteneklerini içeren dinamik bir beceri kümesine sahip olma eğilimindedir. Bu özelliklerin her biri, profesyonel ve kişisel yaşamlarında onlara iyi hizmet sunabilir.

Doktora masrafı okuldan okula ve lokasyondan yere büyük ölçüde değişir. Öğrencinin eğitim için ne kadar ödeme yapabileceği, birkaç faktöre bağlıdır ve aday öğrenci, başvurmadan önce araştırma yapmaya teşvik edilir.

Sürdürülebilirliğin büyüyen bir ilgi alanı olması nedeniyle, bu programın bireyleri mezun olduklarında kendilerine sunulan birçok heyecan verici kariyer fırsatına sahip olabilirler. Mezunlar, üretim, iş, tasarım ve geliştirme, hükümet ve yeşil sektörlerde başarıyı bulabilirler. İş tanımları endüstriden sanayiye ve organizasyondan organizasyona farklılık gösterse de, derece sahipleri müşteri çevre yöneticileri, politika geliştiricileri, müşteri denetçileri, uluslararası yazışma yardımcıları, çevre dokümanları gözden geçirenler, danışmanlar ve araştırmacılar olabilir.

Giderek artan sayıda okul, çevrimiçi kurslar da dahil olmak üzere sürdürülebilir tasarım dereceleri sunmaktadır. Kullanabileceğiniz programlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
SDS - The Sustainable Design School
Güzel, Fransa

Araştırmalarına adanmış yıllar boyunca, Doktora aday, belirli bir alanda yüksek düzeyde uzmanlık kazanacaktır. Araştırmasının katma değeri, halen geliştirilmekte olan ve şirke ... +

Araştırmalarına adanmış yıllar boyunca, Doktora aday, belirli bir alanda yüksek düzeyde uzmanlık kazanacaktır. Araştırmasının katma değeri, halen geliştirilmekte olan ve şirketler için bir ilham kaynağı olan sürdürülebilir yenilik alanında, mevcut zamanın acil durumlarıyla yüzleşmek ve geleceği inşa etmek için çok önemlidir. -
Doktora
Tam zamanlı
3 yıl
Fransızca
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın