close

Filtreler

Sonuçları Göster

Sağlık Yönetimi Doktora Programları Karşılaştır

Bir öğrenci bir BS, BA veya MA tamamladıktan sonra doktora programına girebilir. Doktora en yüksek derecelerden biridir ve öğrenciler, insan bilgisine orijinal ve önemli bir katkıda bulunan bağımsız bir araştırma projesini tamamlamalıdırlar. Heath Bakım Yönetiminde Doktora Nedir? Bu dereceyi takip eden öğrenciler, hasta bakımının ve sağlık sektörünün iş bileşenlerin… Devamını oku

Bir öğrenci bir BS, BA veya MA tamamladıktan sonra doktora programına girebilir. Doktora en yüksek derecelerden biridir ve öğrenciler, insan bilgisine orijinal ve önemli bir katkıda bulunan bağımsız bir araştırma projesini tamamlamalıdırlar.

Heath Bakım Yönetiminde Doktora Nedir? Bu dereceyi takip eden öğrenciler, hasta bakımının ve sağlık sektörünün iş bileşenlerinin her iki yönünü de öğreneceklerdir. Örneğin halk sağlığı gibi halk sağlığı sorunlarına çözüm bulmaya odaklanan bazı uzmanlık alanları vardır. Sosyal ve davranışsal sağlık bilimleri, insan davranışının ve sosyal faktörlerin halk sağlığını nasıl etkilediği ile ilgilidir. Diğer uzmanlıklar, sağlık bakım yönetiminin ekonomik yönlerine daha fazla odaklanmaktadır.

Sağlık Yönetimi'nde doktora yapmak için gereken araştırma, öğrencilere herhangi bir kariyer için yararlı olan güçlü problem çözme becerileri kazandırabilir. Ayrıca sağlık kuruluşlarını optimize etmeyi öğrenebilirler, bu da onları değerli işe almanızı sağlar. Öğrenciler yüksek maaşa yol açabilecek liderlik ve yönetim becerileri uygulayabilirler.

Doktora derecesi elde etme maliyeti, öğrencinin kaç yıllık bir bitişe ve üniversitenin eğitimine devam ettiği üzerine bağlıdır. Bazı okullar, burslar, öğretim pozisyonları ve hibeler sağlayarak öğrencilere masraflarla yardımcı olabilir.

Sağlık Yönetimi Doktora Programı ile öğrenciler, sağlık sistemi içinde birçok işletme ve organizasyonda yönetici olarak çalışmak üzere konumlandırılmışlardır. Tıbbi kayıtlarla uğraşan bir sağlık bilgi müdürü veya bir hastane departmanı için bütçeleri yöneten klinik bir yönetici olarak görev yapabilirler. Hastane yöneticileri sağlık hizmetlerini denetler ve tıbbi bakım kuruluşlarında protokollerin izlendiğinden emin olunur. Öğrenciler aynı zamanda finans, kabul ve yönetim bakımı hemşirelik müdürü olarak da çalışabilirler.

İnsan, dünya çapındaki üniversitelerde Heath Care Management'da doktora için eğitim alabilir. Yerel üniversiteler program sunmuyorsa, o zaman çevrimiçi programlar bir seçenektir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda program arayın ve başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Bond University
Robina, Avustralya

Doktora araştırma uzmanlığı yanı sıra akademi, araştırma ve sanayi hem de akademik ve idari kariyer için hazırlayacak transfer becerileri sağlar.

Doktora araştırma uzmanlığı yanı sıra akademi, araştırma ve sanayi hem de akademik ve idari kariyer için hazırlayacak transfer becerileri sağlar. -
Doktora
Tam zamanlı
208 hafta
Ingilizce
Oca 2022
Kampüs