Filter
Doktora
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sağlık Yönetimi 2 Doktora Programları Karşılaştır

Bir öğrenci bir BS, BA veya MA tamamladıktan sonra doktora programına girebilir. Doktora en yüksek derecelerden biridir ve öğrenciler, insan bilgisine orijinal ve önemli bir katkıda bulunan bağımsız bir araştırma projesini tamamlamalıdırlar.

Heath Bakım Yönetiminde Doktora Nedir? Bu dereceyi takip eden öğrenciler, hasta bakımının ve sağlık sektörünün iş bileşenlerinin her iki yönünü de öğreneceklerdir. Örneğin halk sağlığı gibi halk sağlığı sorunlarına çözüm bulmaya odaklanan bazı uzmanlık alanları vardır. Sosyal ve davranışsal sağlık bilimleri, insan davranışının ve sosyal faktörlerin halk sağlığını nasıl etkilediği ile ilgilidir. Diğer uzmanlıklar, sağlık bakım yönetiminin ekonomik yönlerine daha fazla odaklanmaktadır.

Sağlık Yönetimi'nde doktora yapmak için gereken araştırma, öğrencilere herhangi bir kariyer için yararlı olan güçlü problem çözme becerileri kazandırabilir. Ayrıca sağlık kuruluşlarını optimize etmeyi öğrenebilirler, bu da onları değerli işe almanızı sağlar. Öğrenciler yüksek maaşa yol açabilecek liderlik ve yönetim becerileri uygulayabilirler.

Doktora derecesi elde etme maliyeti, öğrencinin kaç yıllık bir bitişe ve üniversitenin eğitimine devam ettiği üzerine bağlıdır. Bazı okullar, burslar, öğretim pozisyonları ve hibeler sağlayarak öğrencilere masraflarla yardımcı olabilir.

Sağlık Yönetimi Doktora Programı ile öğrenciler, sağlık sistemi içinde birçok işletme ve organizasyonda yönetici olarak çalışmak üzere konumlandırılmışlardır. Tıbbi kayıtlarla uğraşan bir sağlık bilgi müdürü veya bir hastane departmanı için bütçeleri yöneten klinik bir yönetici olarak görev yapabilirler. Hastane yöneticileri sağlık hizmetlerini denetler ve tıbbi bakım kuruluşlarında protokollerin izlendiğinden emin olunur. Öğrenciler aynı zamanda finans, kabul ve yönetim bakımı hemşirelik müdürü olarak da çalışabilirler.

İnsan, dünya çapındaki üniversitelerde Heath Care Management'da doktora için eğitim alabilir. Yerel üniversiteler program sunmuyorsa, o zaman çevrimiçi programlar bir seçenektir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda program arayın ve başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Sağlık Yönetimi

Bond University

Doktora araştırma uzmanlığı yanı sıra akademi, araştırma ve sanayi hem de akademik ve idari kariyer için hazırlayacak transfer becerileri sağlar. ... [+]

Doktora (PhD) önemli orijinal araştırma olmalıdır. derece süresince aday daha da uzmanlık bilgilerini geliştirmek ve derin metodolojik kapasitesine sahip olacak. uzmanlık alanına bağlı olarak, derece 80,000 kelimelik tez ile sonuçlanacak. Felsefe Doktor uluslararası kabul görmüş bir araştırma derecesi ve akademik veya araştırma kariyer bir yoldur.

Her fakülte Felsefe derecesi Doktor sunuyor.

BOND İŞ OKULU

GİRİŞ KOŞULLARI Adayların en az birinci ya da üst (% 80 en azından bir not ortalamasının eşit) ikinci sınıf lisans onur derecesi, Yüksek Lisans (Başarılar) derecesi, Master tarafından Araştırma derecesi, ve / veya araştırma kapasitesinin gelen gösteri gerektirir.... [-]

Avustralya Robina
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
208 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Scuola Superiore Sant'Anna

Uluslararası Ph.D. "İnovasyon, Sürdürülebilirlik ve Sağlık" ve "Değişim ve Karmaşıklık Yönetimi": Yönetimde iki farklı müfredata ayrılmıştır. ... [+]

Yazılı Sınav: 25 Mayıs 2015 (AB vatandaşları)

Başlıklar Değerlendirilmesi: 3 Haziran 2015 (AB ve OLMAYAN AB vatandaşları)

Röportaj: 8 Haziran 2015 (AB vatandaşları) Uluslararası Doktora Yönetim "Yenilik, Sürdürülebilirlik ve Sağlık" ve "Değişim ve Karmaşıklık Yönetimi": İki farklı müfredata ayrılmıştır.

Doktora her ikisi de öğrenciler ilk yıl için Pisa aynı dersleri takip edecek. "Değişim ve Karmaşıklık Yönetimi" müfredat içinde öğrenciler L'Aquila ikinci yıl dersleri takip edecek.

A Yenilik, Sürdürülebilirlik ve Sağlık müfredat Mevcut araştırma faaliyetleri karakterize en önemli yönetim konuları ile ilgilenir. Özellikle vurgu verilir: ... [-]

İtalya Pisa L'Aquila
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku