close

Filtreler

Sonuçları Göster

Ses Mühendisliği Doktora Dereceleri Karşılaştır

Doktora derecesi kazanmak, hem iddialı bir hedeftir hem de akademik derece elde etmek için bir fırsattır. Belirli konularda derinlemesine bilgi edinmek ve sorunları anlamak ve çözmek için daha iyi olmak isteyenler için en iyi seçimdir. Doktora vasıtasıyla kazanılan beceri, daha iyi kariyer seçeneklerine yol açar. Ses Mühendisliğinde Doktora Nedir? Bu derecede araştırma yapmak… Devamını oku

Doktora derecesi kazanmak, hem iddialı bir hedeftir hem de akademik derece elde etmek için bir fırsattır. Belirli konularda derinlemesine bilgi edinmek ve sorunları anlamak ve çözmek için daha iyi olmak isteyenler için en iyi seçimdir. Doktora vasıtasıyla kazanılan beceri, daha iyi kariyer seçeneklerine yol açar.

Ses Mühendisliğinde Doktora Nedir? Bu derecede araştırma yapmak ve ses veya ses mühendisliğinde yayınlanmış çalışmalar yapmak için şans bulunmaktadır. Doktora öğrencileri, genellikle, çeşitli ses endüstrileri için ses paylaşımı, yaratma, yakalama, işleme ve üretme teknikleri ve yenilikleri ile ilgilenir. Perküsyon enstrümanı ayarlama, kayıtlar için veri yönetim ağ sistemleri, haşere kontrolü için ultrasonik sistemler veya ticari müzik yayınlarındaki ses yüksekliğinin psikoakustik algılanması için niceliksel yöntemler geliştirmeye çalışabilirler.

Ses Mühendisliğinde doktora yapmak isteyen öğrenciler, endüstri deneyimi kazanabilir, başkaları ile nasıl işbirliği yapacaklarını öğrenebilir ve yaşamın her alanına uygulanabilir güçlü iletişim becerileri kazanabilir. Ayrıca teknik yeteneklerini, son teknoloji ürünü ses ekipmanları ve stüdyolar kullanarak da kullanabilirler.

Ses Mühendisliğinde doktora masrafları okullar ve ülkeler arasında değişir. Çalışma dersi iki ila altı yıl arasında sürebilir. Aday öğrenciler tercih ettikleri okulları önceden araştırmalıdırlar.

Ses Mühendisliği alanında doktora sahibi olan kişiler çoğunlukla ses içerikli içerik oluşturucular ve sanatçılar olarak kariyerlere sahiptir. Akustik ve ses mühendisliği endüstrilerinde kendilerini eğitimciler, araştırmacılar veya iş dünyası liderleri olarak görebilirler. Ses sistemleri hakkındaki deneyiminden dolayı, diğer kariyer olanakları filmler, televizyon ve video oyunları için kayıt mühendisi, besteci veya ses efekti tasarımcısı içerir.

Bu alandaki doktora programları dünyadaki üniversitelerde sunulmaktadır. Online kurslar, özellikle, bulundukları yere veya programlarına bakılmaksızın, uzak bölgelerde yaşayan öğrencilerin eğitimlerini ilerletmelerine izin verir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
The University of Akron - Faculty of Civil Engineering
Akron, Amerika Birleşik Devletleri

Odyoloji (Au.D) Cleveland Clinic Foundation ile bağlantılı olarak Akron Üniversitesi ve Kent State Üniversitesi, Northeast Ohio Au.D. aracılığıyla Odyoloji Doktoru (AuD) derec ... +

Odyoloji (Au.D) Cleveland Clinic Foundation ile bağlantılı olarak Akron Üniversitesi ve Kent State Üniversitesi, Northeast Ohio Au.D. aracılığıyla Odyoloji Doktoru (AuD) derecesi sunmaktadır. Konsorsiyum (NOAC). NOAC, öğrencilere teşhis ve rehabilite edici odyolojinin genişliğini ve derinliğini sunmak için odyolojinin bilimsel ve klinik temellerine odaklanan iki üniversite programının güçlü varlıklarını Cleveland Clinic Odyoloji Bölümü ile birleştirir. Odyolojide Dünya Standartlarında Eğitim sağlamaya kendimizi adadık. -
Doktora
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın