Doktoraprogramlari.com

in Bratislava Slovakya En iyi Doktora Dereceleri 2019

PhD, yada doktora derecesi, kendi akademik alanındaki tüm yeterlilikleri sağlamış olan ve bu alanda doktor ünvanına erişen akademisyene üniversite tarafından verilen bir doktorluk derecesidir.

Slovak Cumhuriyeti Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir durumdur. Bu beş milyondan fazla bir nüfusa sahiptir. Slovakya ziyaret etmek için başlıca nedenleri doğal güzelliği, canlı tarih ve dinlenmek için büyük fırsatlar vardır. Slovaklar özgür bir demokratik bir devlet yaşayan samimi ve huzurlu insanlar. Comenius Univerzity Bratislava, en eski Slovak üniversitesidir.

Bratislava Slovakya 400.000 kişi üzerinde bir nüfusa sahip başkenti şehir. Bu ülkenin ve Bratislava ve Devin kaleye evde en büyüğüdür. İki kentin birçok kültürel ve mimari cazibe arasındadır.

in Bratislava Slovakya'da Doktora Dereceleri Araştır 2019

Arama Sonucu Filter

Akademik Psikolojide Felsefe Doktoru

Pan-European University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Slovakya Bratislava

Psikoloji Fakültesi 2011 yılında kurulmuş olup, PEÜ'nün tüm fakültelerinin en gençidir.

Kitle İletişiminde Felsefe Doktoru

Pan-European University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Slovakya Bratislava

Kitle İletişim Fakültesi, 2007'den bu yana kitle iletişim araçları alanında eğitim vermeyi sürdürdüğü pazarda faaliyet göstermektedir.

Ekonomi ve Uluslararası İşletme Yönetimi Felsefesi Doktoru

Pan-European University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Slovakya Bratislava

2005 yılından bu yana, Ekonomi ve İşletme Fakültesi, öğrencilerine küresel ekonomik ortamda başarıya hazırlanmaktadır.

Uluslararası Hukuk Felsefesi Doktoru

Pan-European University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Slovakya Bratislava

Çalışma programı Uluslararası hukuk üniversite çalışmalarının üçüncü döngüsünde (doktora çalışmaları) günlük formda standart üç yıllık çalışmalarla ve / veya dış formdaki çalışmaların dört yıllık uzunluğu ile öğretilir.

Doktora Uygulamalı Enformatik

Slovak Academy of Sciences, Institute of Informatics
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Slovakya Bratislava

Uygulamalı bilişim programı yüksek lisans programı uygulamalı bilişim alanında üçüncü derecede (doktora) üniversite eğitimini kazanır, uygulamalı bilişim alanında bilimsel araştırma ve geliştirme yöntemlerini bilir, bilgi ve çözüm önerileri geliştirmeye yönelik yöntemlere odaklanır. Problemlere, bireysel çalışma prensiplerini, takım çalışmasını ve proje yönetimini, bir problemin bilimsel formülasyonunu, yeni çözümlerin ekonomik, yasal ve çevresel yönlerini, bilimsel çalışmanın etik ve sosyal yönlerini, sonuçların sunumunu öğrenir, uygulamalı bilişimi anlar. İlgili uygulama alanı, uygulamalı bilişim alanında çeşitli alanlarda bilimsel bakış açısı oluşturmaya ve ticaret piyasasına doğrudan giriş yapmaya hazır olacak, uygulamayı, herhangi bir alanda, yaratıcı bir ekibin ya da bir liderin üyesi olarak bulacaktır. uygulanan bilişim bilgisi gereklidir.