close

Filtreler

Sonuçları Göster

Toplumsal Sürdürülebilirlik Çalışmaları PhD Dereceleri Karşılaştır

Seçilmiş bir çalışma alanında ileri bilgilerini göstermiş olan kişilere doktora verilir. Dereceyi elde etmek için, bireylerin özel bir araştırma alanında orijinal araştırmaya dayalı bir tez çalışması yapmaları gerekmektedir. Sosyal Sürdürülebilirlik Çalışmaları Doktora nedir? Bu program, eğitim, sosyal adalet, idari liderlik ve eğitim gibi çeşitli alanlarda kariy… Devamını oku

Seçilmiş bir çalışma alanında ileri bilgilerini göstermiş olan kişilere doktora verilir. Dereceyi elde etmek için, bireylerin özel bir araştırma alanında orijinal araştırmaya dayalı bir tez çalışması yapmaları gerekmektedir.

Sosyal Sürdürülebilirlik Çalışmaları Doktora nedir? Bu program, eğitim, sosyal adalet, idari liderlik ve eğitim gibi çeşitli alanlarda kariyer için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu program süresince öğrenciler, disiplinler, milliyetler ve kültür boyunca araştırma ve öğrenim yaparak sürdürülebilir uygulamalar hakkında bilgi edinebilirler. Kurslar, sürdürülebilir uygulamalar için daha küresel bir vizyonu benimseyebilir, ancak bazı eğitmenler bir ulusla ilgili olarak çevresel konulara odaklanmayı seçebilirler. Öğrenciler kendi çalışma süreçleri boyunca doğa, insanlar ve ekonomi arasındaki ilişkileri daha iyi anlayabilirler.

Bu programın mezunları çok yönlü olma eğilimindedir ve eleştirel düşünme, merhametli karar verme ve güçlü araştırma yetenekleri gibi disiplinlerarası beceri ve niteliklere sahip olabilir. Bu becerilerin her biri transfer edilebilir ve bireylerin çeşitli durumlarda kişisel sorumluluklarını yerine getirmelerine yardımcı olabilir.

Bir doktora masrafı büyük ölçüde değişir ve bireyler seçtikleri okulun yerini ve programın toplam ücretini etkileme süresini bekleyebilirler. Bireyler bir programa başvurmadan önce araştırmalarını yürütmelidir.

Sürdürülebilirlik uzmanlarına artan bir ihtiyaç vardır ve program mezunları iş fırsatlarında herhangi bir sıkıntı olmadığını tespit edebilir. Sosyal Sürdürülebilirlik Çalışmaları'nda doktora yapan bir bireyden yararlanabilecek endüstriler arasında hükümet, eğitim, üretim, iş dünyası, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, parklar ve rekreasyonlar ve yeşil sanayi yer alır. Böyle bir dereceye sahip olanlar kendilerini çevre politikası yönetmenleri, uluslararası yazışmalar, yöneticiler ve denetçiler olarak görebilirler.

Daha fazla öğrenim kurumları sürdürülebilir çalışmalar sunmaya başlıyor, ancak bir öğrencinin sonuçta bittiği yer ve bütçeye bağlı. Çevrimiçi kurslar, bireylerin öğrenirken çalışmaya devam edebilmeleri için elverişlidir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Nipissing University
Toronto, Kanada

Post-modern bir toplum bağlamında Topraklı ve çoklu bakış açılarının önemini kabul ederek, bu Doktora Eğitim Sürdürülebilirlik program alanlarda çeşitli öğrencileri hazırlamak ... +

Post-modern bir toplum bağlamında Topraklı ve çoklu bakış açılarının önemini kabul ederek, bu Doktora Eğitim Sürdürülebilirlik program alanlarda çeşitli öğrencileri hazırlamak olacaktır. -
Doktora
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın