close

Filtreler

Sonuçları Göster

Tüketici İşleri Doktora Dereceleri Karşılaştır

Doktora yapmak için, öğrenciler önce bir yüksek lisans programını tamamlamalı ve doktora programının gereksinimlerini tamamlamalıdır. Doktora derecesinin verilmesi için genellikle bir tez çalışması veya orijinal çalışma tezi gereklidir. Çoğu programın amacı, öğrencilerin belirli bir konu hakkında geniş bir bilgi tabanı geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Tüketic… Devamını oku

Doktora yapmak için, öğrenciler önce bir yüksek lisans programını tamamlamalı ve doktora programının gereksinimlerini tamamlamalıdır. Doktora derecesinin verilmesi için genellikle bir tez çalışması veya orijinal çalışma tezi gereklidir. Çoğu programın amacı, öğrencilerin belirli bir konu hakkında geniş bir bilgi tabanı geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Tüketici İşlerinde Doktora Nedir? Bu program, mezunların tüketici koruma ve yetkilendirme alanlarında bir uzmanlık oluşturmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kurslar, deneyimli profesörlerin ve danışmanların rehberliğinde gerçekleştirilir ve konferanslar, seminerler, web seminerleri, bağımsız araştırma, saha çalışması ve seyahat içerebilir. Çalışma alanları perakende, giyim, iletişim, tüketici uygulamaları ve pazarlamayı içerebilir.

Bu programda, akademisyenler hem kişisel hem de profesyonel yaşamda önemli olabilecek araştırma ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirirler. Ayrıca, tüketicilerin korunma yasalarının daha iyi anlaşılmasını sağlayarak, pazardaki olumlu değişimin etkili savunucuları olmasını sağlayabilirler.

İlgilenen öğrenciler, bu programın maliyetleri, ücretleri ve masrafları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bireysel üniversiteleri araştırmaya teşvik edilir. Öğrenim ücretleri ve diğer masraflar ülkeden ülkeye, programdan programa ve okula kadar değişmektedir.

Tüketici İlişkileri alanında doktora yapan akademisyenler çoğu zaman birçok alanda kullanılabilmektedir. Bir üniversitede profesör olarak, perakende endüstrisindeki yöneticiler olarak, büyük firmalar için pazarlama uzmanları olarak, endüstri yayınları için muhabir olarak ve devlet kurumları için yönetim kurullarında danışman olarak çalışabilirler. Mezunlar ayrıca öğretmenler, öğretim görevlileri, pazarlamacılar, bölge yöneticileri ve editörler olarak da talep olabilir.

Tüketici İşlerinde Doktora, birçok ülkede birçok ülkede sunulan popüler bir programdır. Programlar hem çevrimiçi hem de sınıf ortamlarında ya da iki seçeneğin bir karışımı olarak kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
ESPM – Brasil
São Paulo, Brezilya

Program, ulusal ve uluslararası uzmanlığa sahip, iletişim ve tüketim alanında araştırma, rehberlik ve öğretim faaliyetlerini yürütebilecek ve yönetebilecek üst düzey profesörl ... +

Program, ulusal ve uluslararası uzmanlığa sahip, iletişim ve tüketim alanında araştırma, rehberlik ve öğretim faaliyetlerini yürütebilecek ve yönetebilecek üst düzey profesörler ve araştırmacılar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. -
Doktora
Yarı zamanlı
8 dönem
Portekizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın