Doktoraprogramlari.com

Tasarım Çalışmaları 7 Doktora Dereceleri Karşılaştır

Felsefe doktorası genel olarak mümkün olan en yüksek eğitim başarısına sahip olduğu için, öğrenciler çoğu zaman doktora tayini için önemli zaman ayırmayı umarlar. Sıklıkla üst düzey profesyonel pozisyonlar peşinde olanlar.

Tasarım Çalışmalarında Doktora Nedir? Tasarım çalışmaları programları tipik olarak öğrencilere 2D ve 3D tasarımların nasıl oluşturulacağını öğrenme fırsatı sunar. Müfredat danışmanları, bir katılımcının çıkarlarına bağlı olarak, özelleştirilmiş eğitim derslerini önerir. Genel olarak, tasarım programlarının ilk kısmı tasarım teorisini öğrenmeyi içerir. Fakülte genellikle sanatsal uzmanlar içerdiğinden, öğrenciler temel prensipler konusunda keskin bir anlayış geliştirebilirler. Ardından, öğrenciler genellikle çeşitli medyada pratik tasarımlar oluşturmak için kavramları nasıl uygulayacaklarını öğrenirler. Birçok kurs, profesyonel istihdam aramak için kullanabilecekleri portföy oluşturan katılımcılar ile son bulur.

Tasarım Çalışmaları alanında doktora yapmak isteyen öğrenciler önemli sayıda beceri kazanırlar. Bunların arasında, hem işbirliği hem de bağımsız çalışma yeteneği var. Buna ek olarak, mezunlar kişisel gelişim ve mesleki başarının temelini oluşturan eleştirel düşünmeyi öğrenirler.

Bir tasarım çalışmaları programının maliyeti bir öğrencinin katılmayı seçtiği okula bağlıdır. Sorumlu adaylar genellikle toplam masrafları görüşmek üzere kayıt görevlilerine başvurmadan önce eğitim ücretlerini araştırırlar.

Tasarım Araştırmaları alanında doktora sahibi olan pek çok kimse, profesyonel illüstratörler ve tasarımcılar olarak sanatta istihdam istiyor. Bununla birlikte, bazıları, marka pazarlama çabalarını artırmak için müşterileri ile birlikte çalışan danışmanlar olmayı tercih etmektedir. Diğer mezunlar, kurumsal bir çevrede istihdam arayışından ürün geliştirmeye çalışırlar. Doktora sahipleri disiplinin en üst seviyesine ulaştığından, bazı mezunlar akademik veya kar amacı gütmeyen sektörde çalışmayı tercih etmektedirler. Aynı şekilde, birçok kişi sanat kurullarında ve komisyonlarında gönüllü olmaya karar verir.

Tasarım çalışmalarında doktora yapmak için birkaç seçeneğiniz var. Geleneksel sınıf ortamında çevrimiçi dersler alabilir veya dersi tamamlamayı seçebilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

7 Sonuçlar Tasarım Çalışmaları Filter

Tasarım çalışmalarında doktora

Izmir University of Economics
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Türkiye Izmir

Tasarım Çalışmaları yüksek lisans programı etkileşime girerek bu daha yaratıcı hale getirmek için tüm tasarım disiplinlerini birleştiren amacı ile kurulmuştur. Tasarım Çalışmaları alanında ileri düzeyde araştırma yapılması gerekiyor olsa program 2006-2007 öğretim yılında tesislerini başlamıştır. Bu Tasarım Çalışmaları doktora programı ilk kez 2013-2014 öğretim yılında öğrenci kabul edecek yüzden.

Görsel Araştırmalarda Doktora

Lingnan University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 30 - 72 aylar Bilgi iste Hong Kong Tuen Mun + 1 daha

Lingnan'daki Görsel Çalışmalar, aşağıdaki temel alt disiplinlere odaklanan bağımsız bir bölümdür: sanat tarihi, bilişsel film çalışmaları ve felsefi estetik.

Tasarım doktora

IADE
Kampüs 3 yıl Bilgi iste Portekiz Lisbon

Tasarım Doktora Temel olarak öğrencilerin birinci günden itibaren çalışmaya başladıkları Teze yöneliktir. Aynı zamanda bir Tasarımcı olmak ve Tasarımın ne anlama geldiğinin anlaşılmasına dayanan bir Doktora'dır.

Doktor insan faktörleri

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2019 Birleşik Krallık Nottingham

İnsan faktörleri araştırması, her gün kullandığımız ürünleri ve sistemleri geliştirmek için insanlar, makineler ve teknoloji arasındaki etkileşime yönelik çalışmaları kapsayan çok disiplinli araştırmaya odaklanmaktadır.

Doktora Tasarım, Teknoloji

Koc University - Istanbul Turkey
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Türkiye Istanbul

KOC UNIVERSITY Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Enstitüsü, Tasarım, Teknoloji ve Toplum Alanında Yüksek Lisans ve Doktora için başvuruları memnuniyetle karşılamaktadır.

Renk Bilimi Doktora

Rochester Institute of Technology (RIT)
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Rochester

RIT'deki renk bilimi araştırması, tıbbi verilerin görselleştirilmesi, bilgisayar grafikleri ve animasyon, sanatın korunması, malzemelerin spektral ve mekansal ölçümleri, renkli baskı, dijital fotoğrafçılık, sinema filmi ve televizyon ve renk tanımlamasında kullanım algımızın modellenmesi gibi çeşitli alanları kapsamaktadır. kalite.

Doktora Mimarlık, Tasarım, Planlama

University of Camerino the international School of Advanced Studies
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Kasım 2019 İtalya Camerino

Alan: Mimari, Tasarım, Planlama