Filter
Doktora
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İspanya'da Tedarik Zinciri Yönetimi PhD'ler Araştır 2019

PhD, yada doktora derecesi, kendi akademik alanındaki tüm yeterlilikleri sağlamış olan ve bu alanda doktor ünvanına erişen akademisyene üniversite tarafından verilen bir doktorluk derecesidir.

İş dünyasında Öğrenciler tedarik zinciri yönetimi alanında bilgi ve becerilerini geliştirmek için bir fırsat var. Bu bir iş konuların kalite kontrolünde temel alan ve envanter yönetimi. Genç iş liderleri ve yöneticileri tedarik zinciri ve yönetimi eğitimi ve pratik dünyasını keşfetmek için bir şans var.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

İspanya'da Tedarik Zinciri Yönetimi Top Doktora Dereceleri 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Tedarik Zinciri Yönetimi, İspanya

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Zaragoza Logistics Center

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Doktora Programının temel amacı, araştırma ve eğitim alanında seçkin kariyerleri sürdürecek seçkin araştırmacılar yetiştirmektir. Öğr ... [+]

MIT Zaragoza Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Doktora Programı

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Doktora Programının temel amacı, araştırma ve eğitim alanında seçkin kariyerleri sürdürecek seçkin araştırmacılar yetiştirmektir. Öğrenciler, tedarik zinciri koordinasyonu, envanter yönetimi, tedarik zinciri finansmanı, tedarik zinciri risk yönetimi ve güvenliği ve tedarik zinciri inovasyonu gibi ilgi alanlarında yeni bilgiler oluşturmak için fakültemiz ile yoğun bir şekilde çalışırlar.

Birinci ve ikinci sınıf doktora öğrencileri tipik olarak MIT-Zaragoza Uluslararası Lojistik Programı tarafından sunulan olasılık ve stokastik süreçler, ampirik yöntemler, tamsayı ve dinamik programlama, envanter yönetimi ve oyun teorisi gibi PhD seviye derslerini tamamlarlar. İkinci yıl doktora öğrencileri MIT'de bir dönem geçirirler ve diğer önde gelen işletme ve mühendislik okullarında eğitim görme fırsatına sahip olurlar. Tezin tamamlanması için iki yıl daha gerekiyor. İkinci yılın sonunda, öğrenciler doktora adayı olduğunda ve tez araştırmasına odaklandığında, kapsamlı bir yeterlilik sınavından geçmelidirler.... [-]

İspanya Zaragoza
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku