Doktoraprogramlari.com

Tedarik Zinciri Yönetimi 3 Doktora Dereceleri Karşılaştır

Tedarik Zincirinde doktora (PhD) seçilen bir profesyonel alanda kapsamlı ve ayrıntılı eğitim ile öğrencilere sağlayacaktır. Bir doktora derecesi hakkında ders çalışma değil sadece. Doktora derecesi için adaylar mevcut bilgiye bir katkı yaparken bağımsız araştırma kapasitesini göstermek için edebilmek için var. Tedarik zinciri derece Doktora amacı araştırma yeteneklerini geliştirmek ve gelecekteki kariyerleri için sorumlu hazırlamak için, iş ile ilgili kapsamlı bilgi ile öğrencilere sağlamaktır. Tedarik Zinciri alanında doktora sırasında, öğrencilerin bazı temel konular çekerken ilgi tercih ettikleri alana odaklanmak için izin verilir. Bunlar arasında araştırma yöntemleri, ekonomi, istatistiksel modeller, bilgi teknolojileri ve yönetimidir. Ayrı dersleri alarak ve araştırma yapmasına, öğrencilerin bazı öğretim ders almak bekleniyor.Tedarik Zinciri alanında doktora alınmış olması, ya bir akademik kariyer ya da araştırma ve analitik beceri gerektiren herhangi bir meslek katılabilirsiniz. Fırsatlar sonsuzdur. , Tereddüt aşağıdaki seçenekleri bakmak ve bugün zaten gelecekteki okul bulmuyorum.

3 Sonuçlar Tedarik Zinciri Yönetimi Filter

Tedarik zinciri ve tedarik doktora

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Açık Kayıt İsviçre Zürich + 1 daha

Tedarik Zinciri ve Tedarik programında Doktora Stratejik Tedarik ve Tedarik Yönetimi ETMB Merkezi tarafından denetlenmektedir.

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Doktora Programı

Zaragoza Logistics Center
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ağustos 2020 İspanya Zaragoza

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Doktora Programının temel amacı, araştırma ve eğitim alanında seçkin kariyerleri sürdürecek seçkin araştırmacılar yetiştirmektir. Öğrenciler, tedarik zinciri koordinasyonu, envanter yönetimi, tedarik zinciri finansmanı, tedarik zinciri risk yönetimi ve güvenliği ve tedarik zinciri inovasyonu gibi ilgi alanlarında yeni bilgiler oluşturmak için fakültemiz ile yoğun bir şekilde çalışırlar.

Doktora Lojistikte

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Statesboro

Doktora Amacı Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi'nde, yüksek kalitede araştırmalar yaparak ve üniversite düzeyinde öğreterek yeni bilgiler üreten ve yayan bilginler geliştirmek. Doktora Program geleneksel kurslar ve Parker College of Business'taki fakülte ile ilgili diğer araştırma girişimleriyle gerçekleştirilir.