PHDSTUDIES

Tekstil 2 PhD Dereceleri Karşılaştır

Belli bir konuda bilgilerini ilerletmek isteyen öğrenciler, bir Doktora (Doktora) isteyebilirler. Çoğu program araştırmaya yoğun biçimde odaklanır ve tamamlanması için genellikle bir final tezi veya tez çalışması gerekir.

Tekstillerde Doktora Nedir? Tekstildeki doktora programı bir okuldan diğerine değişir. Programlar polimer ve elyaf bilimi, tekstil teknolojisi yönetimi veya tekstil imalatı ve tasarımı üzerine odaklanabilir. Öğrenciler genellikle araştırma odaklanmak için bir uzmanlık seçme olanağına sahiptirler. Bu spesiyaliteler, iki ve üç boyutlu formlarda tekstil montajları, polimerik malzemeler, boyama kimyası, biyotextiller ve tekstil teknolojilerini içerebilir. Genel kurslar, bağlama ilkeleri, tekstil malzemeleri, tekstil kalite kontrolü ve dokuma yapı tasarımı içerebilir.

Tekstillerde doktora yapmak çeşitli nedenlerden dolayı avantajlıdır. Öğrenciler detay ve örgütsel becerilere dikkat çekerler. Aynı zamanda, teknoloji çağında kritik olan bilgisayar yazılımları ve tasarım teknikleri hakkında da büyük bir bilgi sahibi olurlar.

Öğrenciler maliyetin iyi bir eğitim yolunda gitmesine izin vermemelidir. Mali bir endişeyse, öğrenciler farklı bir ülkedeki bir okulda veya çevrimiçi bir program aracılığıyla uygun fiyatlı seçenekler bulabilirler. Bireysel okul çağırmak, öğrencilerin belirli ders ve harçlardan daha iyi bir fikir sahibi olmalarına yardımcı olur.

Tekstilde bir kariyer, çeşitli endüstrilerde bulunabilir. Doktora derecesi, öğrencileri akademik, hükümet, iç mekan tasarımı, araştırma ve moda endüstrisinde pozisyonlara hazırlar. Kariyer seçeneklerine örnek olarak, tekstil tedarik zinciri yöneticisi, araştırma ve geliştirme analisti, moda tekstil tasarımcısı, tekstil üretim müdürü, kalite güvence müdürü, tekstil ticaretçisi ve tekstil dokumacısı sayılabilir.

Tekstil doktorası, dünyanın dört bir yanındaki okullarda edinilebilir. Veritabanımızı kullanarak, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

2 Sonuçlar Tekstil Filter

Doktora Tekstil Mühendisliğinde

Technical University of Liberec
Doktora
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu doktora mezunları Program, uzmanlık alanlarında bilimsel ve bilimsel çalışmalara olanak tanıyan derin bilgi birikimi ile sağlanır. İletişimsel becerilerini geliştirecekler ...

Devamını oku

Dalian Polytechnic University
Doktora
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Çince
Kampüs

Çin Hükümeti Bursu: "Çin Hükümeti Bursu Durumu Önlemler" göre Dalian Belediye Hükümeti Bursu: 15,000RMB / yıl DPÜ ikinci sınıf Bursu: 2,000RMB / yıl DPÜ Üçüncü sınıf Bursu: 1, ...

Devamını oku