PHDSTUDIES

Ticaret PhD Programları Karşılaştır

Doktora felsefesi eğitim başarısı en üst düzeydedir. Bu farkı kazananlar genellikle kendi alanlarında yetkili kişiler olarak tanınırlar. Bu nedenle, bir doktora derecesi almak tipik olarak birkaç yıl alır.

Ticarette Doktora Nedir? İş, modern yaşamın neredeyse her yönüne dokunmaktadır. Ticarette lisans eğitimi gören öğrenciler, iş hayatında başarılı olmak için gerekli olan becerileri öğrenebilirler. Genellikle, ticaret mezunları programları, muhasebe, finans, öngörü, yönetim ve bütçeleme gibi çeşitli ticari konuları kapsar. Öğrenciler çoğunlukla çıkarlarını karşılayan benzersiz bir çalışma dersi tasarlamak için bir danışman ile çalışırlar. Ayrıca genellikle ticaret ile ilgili yeni fikirleri açıklayan derinlemesine bir araştırma yapar ve yazarlar.

Ticaret eğitimi alırken, öğrenciler hem kişisel hem de mesleki hayatlarında onlara yardımcı olacak birçok yetenek geliştirebilirler. Başarılı mezunlar, eleştirel düşünme, analitik düşünme ve kararları etkili bir şekilde kullanma becerisi kazanarak daha iyi profesyonel verimlilik elde edebilir.

Ticarette Doktora kazanmak isteyenler zaman zaman programın tam maliyetini tespit etmekte zorlanırlar. Masrafların çoğu öğrencinin hangi kuruma katılmayı seçtiğine bağlı olduğundan anlayışlı öğrenciler, eğitim bütçelerini hazırlamak için muhtemel tüm okullarda kabul yetkilileri ile konuşurlar.

Ticarette doktora kazanmak, mezunlar için birçok kapı açıyor. Çoğu, çok uluslu şirketler veya diğer büyük kuruluşlar için çalışmayı seçmektedir. Benzer şekilde, mezunlar genellikle bankalarda ve diğer finansal kurumlarda finansal subay veya yönetici olarak kazançlı istihdam bulurlar. Bu arada bazı doktora öğrencileri, hükümet kuruluşları veya sivil toplum kuruluşları için konu uzmanı veya danışmanları olarak çalışmayı seçmektedir. Kariyerlerine nereden başladıklarına bakılmaksızın, mezunlar nispeten yüksek tazminat almak için gerekli bilgi, beceri ve uzmanlığa sahiptirler. Ayrıca genellikle işyerinde lider olmak için yönetim becerilerine sahiptirler.

Ticarette doktora yapmak istiyorsanız, birkaç seçeneğiniz vardır. Geleneksel bir öğrenme ortamında sınıflara katılmak için geleneksel bir programa kayıt yaptırabilir veya çalışma dersini tamamlamak için çevrimiçi bir platform kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki programa bakın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

1 Sonuçlar Ticaret Filter

Ekonomi ticaret doktor

University of Fort Hare
Doktora
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Ekonomi lisans programı doktora derecesi gibi genel ekonomi, ulaştırma, ekonomi, ve finansal piyasalar Ekonomi uzmanlaşma, herhangi bir alanda bir araştırma konusunu seçmek iç ...

Devamını oku