Doktoraprogramlari.com

in Kayseri Türkiye En iyi PhD'ler 2019

En popüler doktora Felsefe veya Doktora Doktor Doktora dereceleri ve diğer eğitim doktora alanın ortak bilgi tabanı eklemek yeni planlar başlatmak için yüksek lisans öğrencisi hazırlamak. Ph.Ds ve sahipleri için adaylar genellikle profesör ve araştırmacı olarak meslek aramak, ama çok da hayırsever, kamu ve özel sektörde farklı rollere devam.

Türkiye, Türkiye resmen Cumhuriyeti, çoğunlukla Batı Asya'da Anadolu ve Güneydoğu Avrupa'da Doğu Trakya üzerinde bulunan, bir kıtalararası bir ülke. Birçok Türk üniversiteleri (kamu ve özel) (Sokrates, Erasmus ve benzeri) Pan-Avrupa öğrenci değişim programlarına katılıyor. Bazıları da çok, Avrupalı ​​olmayan üniversiteler ile anlaşmaları var.

Kayseri az bir milyon nüfusu vardır, ancak dört farklı üniversite vardır. Erciyes Üniversitesi en eski ve en gelişmiş biridir ve 13 farklı fakülte, 6 yüksekokul ve 7 meslek yüksekokulu vardır. Diğer üniversiteler 2008, 2009 ve 2013 yılında kuruldu.

in Kayseri Türkiye'de Doktora Dereceleri Araştır 2019

Arama Sonucu Filter

Malzeme bilimi ve makine mühendisliği doktora

Abdullah Gül University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Türkiye Kayseri

Bizim yüksek lisans programının amacı, malzeme bilimi ve mekanik mühendisliği alanında çok disiplinli araştırma perspektifi bilgilendirmek ve yarın en yetiştirmektir

Endüstri Mühendisliği Doktora Programı

Abdullah Gül University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Türkiye Kayseri

Abdullah Gül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde Araştırma anlayış, gelişmekte olan modeller ve çözüm prosedürleri üzerinde duruluyor.

Elektrik ve bilgisayar mühendisliği doktora

Abdullah Gül University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Türkiye Kayseri

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) multi-disipliner araştırma ve lisansüstü çalışmaları için tasarlanmış state-of-the-art tesisleri ile araştırma odaklı bir üniversite olmayı hedeflemektedir.