Uluslararası İş Hayatı 2 PhD Programları Karşılaştır

Daha düşük dereceli dereceleri tamamladıktan sonra, elde edebileceğiniz en yüksek eğitim seviyesi olan bir Doktora yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu genellikle akademi alanına girmek isteyen herkes için bir gerekliliktir. Bu özel dereceyi bitirmek için, iki ila dört yıl içinde bir tez hazırlamanız gerekir. Uluslararası Ticarette Doktora Nedir? Uluslararası işletme alanları, d… Devamını oku

Daha düşük dereceli dereceleri tamamladıktan sonra, elde edebileceğiniz en yüksek eğitim seviyesi olan bir Doktora yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu genellikle akademi alanına girmek isteyen herkes için bir gerekliliktir. Bu özel dereceyi bitirmek için, iki ila dört yıl içinde bir tez hazırlamanız gerekir.

Uluslararası Ticarette Doktora Nedir? Uluslararası işletme alanları, diğer işletme derecesi programlarıyla aynı konuları oluşturuyor ancak öncelikle uluslararası işletmelerin özellikle karşılaştığı kavramlar ve engeller üzerine odaklanıyor. Bu telekomünikasyon, uluslararası satış ve pazarlama ve lojistik alanlarında küresel bir satışla daha fazla araştırma yapıldığı anlamına geliyor. Finans, muhasebe, yönetim ve yönetim gibi tipik ticaret konuları da dahil edilmiştir. En az bir yabancı dilin de incelenmesi yaygındır.

Doktora programına devam etmeyi seçen öğrenciler için en büyük yararlarından biri, geliştirdikleri, çalışma dünyasında kendilerine yardımcı olacak becerilerdir. Uluslararası iş öğrencileri için, genellikle iletişim, liderlik ve yönetim becerilerinin yanı sıra işletme yönetimi ve operasyonel yönetim konularında da ustalığı vardır.

Bir doktora programının alınmasına ilişkin ücretler ve dersler pek çok faktöre bağlı olarak değişir, bu nedenle kayıt yaptırmadan önce bu yönleri araştırmalısınız. Bunlar, okuduğunuz okul ve ülkeden seçtiğiniz programa kadar her şeyi içerebilir.

Tüm doktora dereceleri, mezunlarının akademik alanda kolej profesörü veya araştırmacı olarak çalışmasına izin vermek için tasarlanmıştır. Geleneksel bir kariyer tercih ederseniz, uluslararası ticareti okumak sizi bir yönetici, danışman, analist, lojistik yöneticisi, bölüm başkanı veya girişimci olmak için hazırlar. Birçok şirket, uluslararası pazarda başarılı olmalarına yardımcı olmak için eğitimli profesyoneller arıyor.

Herhangi bir doktora programı için çevrimiçi, yerel ve dünya çapında seçenekler bulunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
UPES
Dehradun, Hindistan

Doktora Ekonomisi ve Uluslararası İşletme

Doktora Ekonomisi ve Uluslararası İşletme -
Doktora
Tem 2020
 
WU - Vienna University of Economics and Business
Vienna, Avusturya

Uluslararası İşletme Vergisi Doktora Programı (DIBT), dünyanın dört bir yanından seçkin öğrencilere mükemmel bir doktora eğitimi vererek onları uluslararası ticaret vergileri ... +

Uluslararası İşletme Vergisi Doktora Programı (DIBT), dünyanın dört bir yanından seçkin öğrencilere mükemmel bir doktora eğitimi vererek onları uluslararası ticaret vergileri üzerine araştırma yapmaya hazırlar. -
Doktora
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here