Doktoraprogramlari.com

Uluslararası Yönetim 3 Doktora Eğitimleri Karşılaştır

Çoğu çalışma alanı, doktora programında en üst düzey akademik başarı ile sonuçlanmaktadır. Doktora almak genellikle, kişilerin en gelişmiş pozisyonlara girmelerine ve en yüksek maaşları kazanmalarına izin verir, ancak kayıt yapabilmeleri için daha düşük seviyeli dereceler gereklidir.

Uluslararası Yönetimde Doktora Nedir? Birçok işletme kursu, bir şirketin nasıl düzgün bir şekilde yönetileceğine odaklanmakta, ancak uluslararası yönetim programı, birçok ülkede faaliyet gösteren şirketlerin karşılaştığı sorunlara odaklanmaktadır. Bu dereceyi takip eden öğrenciler, geleneksel iş bilgisinin zirvesinde tipik olarak uluslararası hukuk ve lojistik anlayışını kazanırlar. Bu bilgi kümesi onları ileri iş kariyerleri için hazırlar.

Uluslararası yönetim öğrencileri, kariyerlerine girdiklerinde büyük ölçüde fayda sağlayabilecek yararlı bir beceri seti geliştirirler. Bu çalışma alanının dünya çapında yönü nedeniyle, beceriler uluslararası olarak uygulanabilir. Bunlar genellikle profesyonel iletişim, değerlendirme, eleştirel düşünme ve iş uygulamalarının anlaşılmasını içerir.

Uluslararası Yönetim programında doktora yapmanın maliyeti, birçok faktöre bağlı olarak değişir. Bunlar, okula ve okuduğunuz ülkeye seçtiğiniz programa kadar her şeyi içerebilir. Kayıt yaptırmadan önce bir Doktora kazanmanın maliyetini araştırdığınızdan emin olun.

Uluslararası yönetimde eğitim alan mezunlar için, dünya çapında faaliyet gösteren işletmelerde çok sayıda kariyer seçeneği bulunmaktadır. Birçok şirketin diğer ülkelerde ofisleri vardır, bazıları ise yereldir ancak ürünlerini tüm dünyaya pazarlamaktadır. Her iki durumda da, operasyonların sorunsuz yürümesini sağlamak için uluslararası yöneticiler gereklidir. Bu pozisyonlar perakende, yemek servisi ve seyahat alanları ile diğer birçok alan için gereklidir.

İş eğitiminize devam etmeye hazırsanız, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan uluslararası yönetim doktora programını bulun. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Uluslararası Yönetim Filter

Mestrado e doutorado em gestão internacional

ESPM
e-Öğrenme Yarı zamanlı Mart 2020 Brezilya São Paulo

PMDGI visa preparar docentes, pesquisadores ve professionais para a reflexão científica sobre temas atuais da Yönetim herhangi bir bağlamda, hesaplamaya dayanıyoruz, hesaplamaya ve hesaplamaya dayalı hesaplamalar, hesaplamaları, hesaplamaları, hesaplamaları, hesaplamaları, hesaplamaları, hesaplamaları, hesaplamaları, hesaplamaları, paso daqueles que Bir carreira em pesquisa, resmi olarak kamuya açık.

Uluslararası yönetiminde doktora

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 6 yıl Açık Kayıt İsviçre Zürich + 1 daha

Bu ETMB Açık Üniversitesi'nde öğrenim en yüksek eğitim seviyesidir. Eğer Uluslararası Yönetim kariyer devam ilgilenen varsa, o zaman uluslararası dünyadaki yaklaşım artırmada bir ilgi var kesin bir göstergesidir.

Uluslararası yönetim ve organizasyonda doktora programı

Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Kanada Victoria

Uluslararası Yönetim ve Organizasyon Doktora programı, araştırmadaki bireyin yeterliliğini geliştirmek ve aynı zamanda adayları verimli bir akademik kariyer için hazırlamak için öğretmek üzere tasarlanmıştır. Hedefimiz entegre bir aday geliştirmektir ...