$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Uygulamalı Sanatlar Doktora Programları Karşılaştır

Doktora derecesini devam ettiren öğrenciler, odaklanmış bir çalışma alanında uzmanlaşmış bilgi kazanmayı umarlar. Bir programdaki zaman boyunca, öğrenciler araştırma odağını tamamen geliştirme fırsatı bulabilirler. Bu yaklaşım, öğrencilerin birtakım yeni kariyer seçeneklerini keşfetmelerine yardımcı olabilir. Uygulamalı Sanatlarda Doktora Nedir? Programda, öğren… Devamını oku

Doktora derecesini devam ettiren öğrenciler, odaklanmış bir çalışma alanında uzmanlaşmış bilgi kazanmayı umarlar. Bir programdaki zaman boyunca, öğrenciler araştırma odağını tamamen geliştirme fırsatı bulabilirler. Bu yaklaşım, öğrencilerin birtakım yeni kariyer seçeneklerini keşfetmelerine yardımcı olabilir.

Uygulamalı Sanatlarda Doktora Nedir? Programda, öğrenciler ürün geliştirme konusunda derin bir bilgi sahibi olurken sanatsal yaklaşımları keşfetme fırsatına sahip olabilirler. Öğrenciler, yaratıcılık ve materyal tasarımının birlikte pazarlanabilir mallar yaratma yollarını düşünebilirler. Programlar, çeşitli sanatsal geleneklere ve iş araçlarına baktıklarından, genellikle disiplinler arası bir yaklaşıma odaklanırlar. Çalışma dersi genellikle teknoloji, moda, dijital medya, fiber-sanat, tüketici davranışı ve mimarlık gibi konulardaki sınıflara ve atölyelere odaklanmaktadır.

Bu doktora öğrencileri çeşitli olumlu sonuçlar bulabilirler. Geliştirilen yaratıcı yaklaşımlar mezunların işverenlere daha fazla esneklik sağlamasına yardımcı olabilir. Ek olarak, tüketici analizi bilgisi ve pazarlama bilgisi, öğrencilerin sanayi genelindeki iş görünümlerini geliştirebilir.

Derecenin fiyatı değişir. Kurumlar, farklı ücret ve masraflar isteyebilir ve öğrenciler, tamamlanma süreleri açısından farklı olabilirler. Öğrenciler, kendileri için mantıklı bir bütçe geliştirmek için mevcut bilgi ve tavsiyeleri kullanmalıdır.

Bitirirken öğrenciler çeşitli kariyer fırsatlarını keşfedebilirler. Genellikle, öğrenciler hem büyük hem de küçük ölçekli şirketlerde ürün tasarımcıları olarak görev yapmayı seçebilir. Bazı öğrenciler araştırmacı veya grafik tasarımcı olarak pazarlama firmalarında iş bulabilir. Buna ek olarak film, televizyon ve video oyun şirketleri için animatörler ve tasarımcılar olarak olası pozisyonlar bulunmaktadır. Diğer öğrenciler akademik alanda, yeni sanatsal yaklaşımlar geliştirebilecekleri alanda profesör ve araştırmacı olarak devam etmeyi seçebilir.

Uygulamalı Sanatlar alanında doktora tezini keşfetmek, tüm dünyada konumlandırılmış bir dizi kurumla kolaylaşabilir. Öğrenciler, hatta evden çıkabilecek çevrimiçi fırsatlara erişmeyi seçebilirler. Başlamak için aşağıdaki programı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Paul-Valéry Montpellier 3 University
Montpellier, Fransa

Doktora eğitimi, araştırma ve profesyonel araştırma deneyimi içinde ve yoluyla eğitimdir. Yeni bilginin üretilmesine yol açar.

Doktora eğitimi, araştırma ve profesyonel araştırma deneyimi içinde ve yoluyla eğitimdir. Yeni bilginin üretilmesine yol açar. -
Doktora
Tam zamanlı
Fransızca
Kampüs