Filter
Doktora
İspanya Zaragoza Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Zaragoza İspanya'da Yönetim çalışmaları Doktora Dereceleri Araştır 2019

Felsefe doktora veya Doktor üniversiteler tarafından verilen yüksek lisans akademik derecesidir. Bir kez bir doktora o elde ediyor ya da o genellikle doktor olarak ifade edilebilir.

Yönetimi Doktora iş alanında doktora benzer bir doktora olduğunu. Bu iş verilir mümkün olan en yüksek derecede olarak kabul edilir. Bu yardımcı olmak için tasarlanmış bir programdır kadar yönetimi söz konusu olduğunda dünya çapında araştırma ve profesyonel eğitim için bir arayış ile alanında pratik bu.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Zaragoza şehir Zaragoza Province, İspanya Ebro Nehri'nin kıyısında yer almaktadır. Bu İspanya, Zaragoza Üniversitesi en eski şehirlerinden biri ev sahipliği yapmaktadır.

in Zaragoza İspanya'da Yönetim çalışmaları PhD Dereceleri Bilgi İsteyin 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yönetim çalışmaları, Zaragoza

Dereceler
Konum
İspanya
Zaragoza
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Zaragoza Logistics Center

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Doktora Programının temel amacı, araştırma ve eğitim alanında seçkin kariyerleri sürdürecek seçkin araştırmacılar yetiştirmektir. Öğr ... [+]

MIT Zaragoza Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Doktora Programı

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Doktora Programının temel amacı, araştırma ve eğitim alanında seçkin kariyerleri sürdürecek seçkin araştırmacılar yetiştirmektir. Öğrenciler, tedarik zinciri koordinasyonu, envanter yönetimi, tedarik zinciri finansmanı, tedarik zinciri risk yönetimi ve güvenliği ve tedarik zinciri inovasyonu gibi ilgi alanlarında yeni bilgiler oluşturmak için fakültemiz ile yoğun bir şekilde çalışırlar.

Birinci ve ikinci sınıf doktora öğrencileri tipik olarak MIT-Zaragoza Uluslararası Lojistik Programı tarafından sunulan olasılık ve stokastik süreçler, ampirik yöntemler, tamsayı ve dinamik programlama, envanter yönetimi ve oyun teorisi gibi PhD seviye derslerini tamamlarlar. İkinci yıl doktora öğrencileri MIT'de bir dönem geçirirler ve diğer önde gelen işletme ve mühendislik okullarında eğitim görme fırsatına sahip olurlar. Tezin tamamlanması için iki yıl daha gerekiyor. İkinci yılın sonunda, öğrenciler doktora adayı olduğunda ve tez araştırmasına odaklandığında, kapsamlı bir yeterlilik sınavından geçmelidirler.... [-]

İspanya Zaragoza
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku