Filter
Doktora
Endonezya Bandung Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Bandung Endonezya'da Yönetim çalışmaları Doktora Dereceleri Araştır 2019

En popüler doktora Felsefe veya Doktora Doktor Doktora dereceleri ve diğer eğitim doktora alanın ortak bilgi tabanı eklemek yeni planlar başlatmak için yüksek lisans öğrencisi hazırlamak. Ph.Ds ve sahipleri için adaylar genellikle profesör ve araştırmacı olarak meslek aramak, ama çok da hayırsever, kamu ve özel sektörde farklı rollere devam.

Bir yönetim programına kayıt yaptırıldığında, öğrencilere yönetim kavramları ve teknikleri hakkında temel bir anlayış kazandırılmaktadır ve bu da, onları çeşitli işletmelerde kariyer yapmaya hazırlayabileceği için çok tatmin edici olabilir.

Endonezya Üniversite düzeyinde olan en üst düzeyde üç temel düzeyde eğitim veren bir yüksek kaliteli eğitim sistemi, kabul etti. Son zamanlarda ülke Endonezya'da eğitim isteyebilirsiniz hatta uluslararası öğrenciler accomodating amacı ile tamamen üniversite seviyelere beş kolej yükseltti. Endonezya Yükseköğretim programları Yüksek Öğretim Ulusal Akreditasyon Kurulu tarafından akredite edilmiştir. Ulus 'ın başkenti Cakarta olduğunu.

Tarih ve Mühendislik Bandung gibi konularda eğitim ilgilenen olanlar için çalışma için en iyi yerdir. Bandung Bandung Enstitüsü Teknologi Bandung gibi Endonezya en iyi üniversitelerinden bazılarına sahiptir. Ayrıca bu huzurlu ve yaşamak için idealdir.

in Bandung Endonezya'da Yönetim çalışmaları PhD Programları Üniversitelerle İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yönetim çalışmaları, Bandung

Dereceler
Konum
Endonezya
Bandung
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
School of Business and Management ITB

... [+]

Endonezya'da in Bandung Yönetim çalışmaları Doktoralar. Doldurulmuş bir başvuru formu ve ilgili belgeler belirlenmiş DSM-ITB öğretim üyesi ile bir röportaj. Başvuran görüşmeci onun son projesi / tez / yayınlanmış araştırmaları göstermeniz gerekir. [-]
Endonezya Bandung Jakarta
Temmuz 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku