Filter
Doktora
Endonezya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Endonezya'da Yönetim Bilimi Doktora Dereceleri İncele 2019/2020

Felsefe doktora veya Doktor üniversiteler tarafından verilen yüksek lisans akademik derecesidir. Bir kez bir doktora o elde ediyor ya da o genellikle doktor olarak ifade edilebilir.

  Yönetim bilimi, öğrencilerin ve profesyonellerin, çalışma alanı içerisinde, yönetim alanlarını ilgilendiren konuları ele almak için yöntem temelli araştırma yapmalarını gerektirebilir. Sorun anlaşıldıktan sonra belirli stratejilerin geliştirilmesi gerekmektedir.  

Endonezya Üniversite düzeyinde olan en üst düzeyde üç temel düzeyde eğitim veren bir yüksek kaliteli eğitim sistemi, kabul etti. Son zamanlarda ülke Endonezya'da eğitim isteyebilirsiniz hatta uluslararası öğrenciler accomodating amacı ile tamamen üniversite seviyelere beş kolej yükseltti. Endonezya Yükseköğretim programları Yüksek Öğretim Ulusal Akreditasyon Kurulu tarafından akredite edilmiştir. Ulus 'ın başkenti Cakarta olduğunu.

Endonezya'da Yönetim Bilimi En iyi Doktoralar 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yönetim Bilimi, Endonezya

School of Business and Management ITB

... [+]

Yönetim Bilimi En iyi Doktora Dereceleri Endonezya'da 2019/2020. Doldurulmuş bir başvuru formu ve ilgili belgeler belirlenmiş DSM-ITB öğretim üyesi ile bir röportaj. Başvuran görüşmeci onun son projesi / tez / yayınlanmış araştırmaları göstermeniz gerekir. [-]
Endonezya Bandung Jakarta
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku