close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yönetim Kontrolü PhD Programları Karşılaştır

Genellikle, mevcut en yüksek seviye, bir Felsefe Doktoru çalışmak için takdire şayan bir hedeftir. Doktora yapmak, sizin alanınızda uzmanlaşmanıza yardımcı olabilir ve kazandığınız kişi, çalışma alanınıza somut katkılarda bulunabilir. Yönetim Kontrolünde Doktora Nedir? Bu derece muhasebe, yönetmelikler ve risk yönetimini ele alma süreciyle ilgilidir. Bu iş kavramlar… Devamını oku

Genellikle, mevcut en yüksek seviye, bir Felsefe Doktoru çalışmak için takdire şayan bir hedeftir. Doktora yapmak, sizin alanınızda uzmanlaşmanıza yardımcı olabilir ve kazandığınız kişi, çalışma alanınıza somut katkılarda bulunabilir.

Yönetim Kontrolünde Doktora Nedir? Bu derece muhasebe, yönetmelikler ve risk yönetimini ele alma süreciyle ilgilidir. Bu iş kavramları hakkında derinlemesine bir anlayış sağlayarak, bir işletmenin karşılaşabileceği karmaşık sorunların bazılarına çözüm bulmak için sizi donatıyor olabilir. Bu derece sunan bazı okullar, finans, girişimcilik veya insan kaynakları gibi bir uzmanlık seçmenize izin verebilir.

Bu dereceyi kazanmak için yaptığınız iş, genellikle ağ oluşturma becerilerinizi geliştirecek ve hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan kişilerle daha kolay bağlantı kurabilmenizi sağlayacaktır. Edindiğiniz problem çözme becerileri hayatı daha az stresli hale getirebilir ve muhasebe bilgisi paranızla ilgili akıllıca kararlar vermenize yardımcı olabilir.

Fiyatlarınızı dokümanı tamamladığınız yere ve hangi önkoşulları yerine getirmeniz gerektiğine bağlı olarak farklılık gösterdiği için, doktora yapma maliyetine belirli bir dolar tutarı koymak zordur. Birçok okul bir doktora programına başlamadan önce yüksek lisans derecesine sahip olmayı gerektirir.

Yönetim kontrolündeki bir derece, iş dünyasındaki kariyerlere kapı açabilir. Bazı olasılıklar finansal yönetici, insan kaynakları yöneticisi veya girişimci olmaktır. Doktora yapmak, bir üniversitede profesörlük yapmayı veya iş dünyasını daha fazla incelemek için profesyonel bir araştırmacı olarak çalışmanızı da sağlayabilir.

Doktora'nızı çevrimiçi veya dünya çapındaki üniversitelerde kazanmanın birçok fırsatına bakmak yaşam tarzınız için doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan

Telfer School of Management
Ottawa, Kanada

<a href="http://altitude.uottawa.ca/en" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" ></a> & ... +

&lt;a href="http://altitude.uottawa.ca/en" &gt;&lt;/a&gt; &lt;a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" &gt;&lt;/a&gt; &lt;a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/health-systems-research-seminar-series-hsrss" &gt;&lt;/a&gt; &lt;a href="http://saea.uottawa.ca/site/en/training-and-support/attestation-en-pedagogie-universitaire" &gt;Üniversite Öğretiminde Belgesi&lt;/a&gt;. . -
Doktora
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs