close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yüksek Öğrenim PhD Dereceleri Karşılaştır

Doktora çalışmalarına devam eden öğrenciler, bir üniversitede sunulan en ileri dereceyi peşinde tutuyorlar. Bu dereceler, genellikle kurs, araştırma ve yazının birleşimini tamamlamak ve tamamlamak için birkaç yıl alır. Yükseköğretimde Doktora Nedir? Bu dereceler, kolejlerin ve üniversitelerin akademik ve idari boyutlarını köprülemektedir. Mezunlar, öğrenci ve eğitimci… Devamını oku

Doktora çalışmalarına devam eden öğrenciler, bir üniversitede sunulan en ileri dereceyi peşinde tutuyorlar. Bu dereceler, genellikle kurs, araştırma ve yazının birleşimini tamamlamak ve tamamlamak için birkaç yıl alır.

Yükseköğretimde Doktora Nedir? Bu dereceler, kolejlerin ve üniversitelerin akademik ve idari boyutlarını köprülemektedir. Mezunlar, öğrenci ve eğitimciler için daha iyi sonuçların nasıl elde edileceğini belirlemek için kabul uygulamaları ve operasyonel standartları değerlendirebilirler. Öğrenciler çekirdek müfredatları ve genel gereksinimleri analiz edebilir veya bölüm bütçelerinin veya sosyal yardım programlarının etkinliğini belirleyebilir.

Yüksek öğretimin daha ayrıntılı bir şekilde anlaşılması, öğrencilerin kendi eğitimlerinden en çok yararlanmasını ve takdir edilmesine yardımcı olabilir. Mezunların, bir doktora programı boyunca geliştirdikleri disiplinli araştırma, analiz ve yazma becerileri geniş bir kariyer yelpazesinde uygulanabilir ve genellikle problem çözme becerilerini geliştirir.

Doktora ücreti, bir okulun bulunduğu yere ve gereksinimlerin tümünü yerine getirmek için geçen süreye bağlı olarak değişir; bu, üç ila altı yıl arasında değişebilir. Öğrenciler, iç ve dış kaynaklara bakmak isteyebilirler.

Yükseköğretimde doktora, mezunları bir bütün olarak kurum için planlar geliştirerek görevlendirilmiş kolej veya üniversite yöneticileri yapmaya hazırlayabilir. Derece sahipleri fakültede kalifiye olurlar. Yüksek öğretime devam eden bir doktora, mezunları test veya müfredat geliştirmeyle ilgili birden çok kurumla çalışan danışman olarak ya da eğitimlerini sürdürmek için en iyi seçenekleri arayan bireysel müşterilere kariyer yapmak için hazırlayabilir.

Farklı okullarda sunulan doktora programlarını keşfetmek iyi bir fikirdir. Belli bir yerde bir üniversiteye devam etmek isteyip istemediğinizi veya çevrimiçi bir programı tercih edeceğinizi düşünmek isteyebilirsiniz. Her iki yaklaşımın da fayda ve maliyetleri vardır, bu nedenle aşağıdaki programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Cardinal Stritch University
Milwaukee, Amerika Birleşik Devletleri

Öğrenme ve Hizmet Yükseköğretimde (Ed.D. veya Doktora) İlerleme Liderlik Doktora kuruluşunuz önemli katkılar yapmak ve yüksek öğretimde bir dönüşümsel lider haline yardımcı ol ... +

Öğrenme ve Hizmet Yükseköğretimde (Ed.D. veya Doktora) İlerleme Liderlik Doktora kuruluşunuz önemli katkılar yapmak ve yüksek öğretimde bir dönüşümsel lider haline yardımcı olacaktır hazırlayacaktır. -
Doktora Doktor Eğitim
Yarı zamanlı
6 dönem
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın