$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yaratıcı Sanatlar Doktora Dereceleri Karşılaştır

Bir doktora Kazanç sadece iki yıl içinde yapılan ve bilgi ve deneyim zenginliği gelecek on yıllar boyunca iyi kullanmak konabilir elde edilebilir. Bu ileri derecede zevk bir iş yapıyor bir şey bulmak için yeteneği büyük bir fark yaratabilir. Doktora nedir Yaratıcı Sanat? Bu ileri derecede sen ulaşabileceğine en yüksek eğitim düzeyini temsil eder. Yaratıcı sanat alanında od… Devamını oku

Bir doktora Kazanç sadece iki yıl içinde yapılan ve bilgi ve deneyim zenginliği gelecek on yıllar boyunca iyi kullanmak konabilir elde edilebilir. Bu ileri derecede zevk bir iş yapıyor bir şey bulmak için yeteneği büyük bir fark yaratabilir.

Doktora nedir Yaratıcı Sanat? Bu ileri derecede sen ulaşabileceğine en yüksek eğitim düzeyini temsil eder. Yaratıcı sanat alanında odaklanarak, bireylerin bu tür mimari, resim, çizim, heykel, ya da başka bir ortam olarak, kendi seçtikleri bir alanda çalışmalarını konsantre olabilirsiniz. Öğrenciler daha sonra büyük ölçüde o bölgede onların bilgi ve becerilerini geliştirmek için çalışıyoruz. Ancak, öncesinde doktora programına başlamadan lisans ve yüksek lisans derecesini almış olmalıdır.

Yaratıcı Sanat bir doktora kazanç faydaları geniş ve çeşitlidir.Bireyler genellikle tam projeleri başkalarına ve kurmak sergiler ile işbirliği içinde çalışmak öğrenmek ve onlar profesör ve öğrenciler ile projelerini ve fikirlerini tartışmak gibi genellikle daha iyi iletişim becerilerini geliştirmek.

Yaratıcı sanat alanında doktora derecesini elde maliyeti her öğrenci için değişir ve çeşitli faktörlere bağlıdır olabilir. Öğrenciler doktora kazanç maliyetini ofset yardımcı olmak amacıyla mali yardım, burs ve diğer ekonomik araçlar aramaya teşvik edilmektedir.

Bir doktora alma Yaratıcı Sanatlar birçok istihdam olanaklarına kapılarını açabilir. Mezunlar sanat müzeleri ve kültür kurumları, küratörler de olduğu gibi ya da sanat sergileri nezaret sanat stüdyoları için yönetmenleri olarak çalışmayı tercih edebilir. Bu ileri derecede kazandık Bireyler de yüksek öğretime dönmek ve yaratıcı sanat profesörü veya yardımcı doçent öğretim sınıfları olarak bir kolej veya üniversitenin fakülte katılmak için seçebilirsiniz.

Yaratıcı Sanat bir doktora Kazanç mezunları başarılı ve ödüllendirici kariyer bulmanıza yardımcı olabilir. Eğer hemen doktora başlamak istiyorum, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Sunway University
Şah Alam, Malezya

Yaratıcı Sanatlar ve Medyada Felsefe Doktoru (Ph.D.), öğrencilere araştırma yapma ve disipline yeni anlayış ve içgörü sağlama fırsatı sağlayan bir programdır. Mezunlar, yaratı ... +

Yaratıcı Sanatlar ve Medyada Felsefe Doktoru (Ph.D.), öğrencilere araştırma yapma ve disipline yeni anlayış ve içgörü sağlama fırsatı sağlayan bir programdır. Mezunlar, yaratıcı sanatlar ve medyanın uzmanlık alanı içinde bağımsız bilimsel çalışmalar yürüterek, disiplinlerinin ilerlemesine katkıda bulunacaklardır. Bu liste kapsamlı değildir, konular birleşebilir, üst üste gelebilir, disiplinler arası olabilir ve teori ile uygulamayı birleştirebilir. Potansiyel adaylar, yaratıcı sanatlar ve medya alanındaki ilgi konusu araştırma konularını tartışmak için Program Lideri ile iletişime geçmelidir. Doktora Kabulü teklif bir panel incelemesine, mülakat oturumuna ve süpervizörün onayına tabidir. -
Doktora
Tam zamanlı
3 - 6 yıl
Ingilizce
Oca 2022
Kampüs