$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yatırım 2 Doktora Dereceleri Karşılaştır

Doktora, yüksek öğrenim görmüş öğrencilere, kendi çalışma alanlarında yoğun bir kurs sonrasında ulaşabileceğiniz ileri derecedir. Genellikle ulaşılabilir üst düzey derecesi, bir doktora, bir yüksek lisans ve / veya lisans derecesi gibi önkoşullar gerektirebilir. Yatırımda Doktora Nedir? Bu dereceyi kazanmak, bireylere finans ve ekonomide güçlü bir geçmişe sahip olab… Devamını oku

Doktora, yüksek öğrenim görmüş öğrencilere, kendi çalışma alanlarında yoğun bir kurs sonrasında ulaşabileceğiniz ileri derecedir. Genellikle ulaşılabilir üst düzey derecesi, bir doktora, bir yüksek lisans ve / veya lisans derecesi gibi önkoşullar gerektirebilir.

Yatırımda Doktora Nedir? Bu dereceyi kazanmak, bireylere finans ve ekonomide güçlü bir geçmişe sahip olabilir. Öğrenciler büyük olasılıkla ekonomik teorilerin bankacılık ve yatırımlara nasıl uygulanabileceğini inceleyeceklerdir. Ekonomi hakkında tahminler yapmak için kullanılabilecek formüller ve istatistikler içeren özel matematik becerileri öğrenebilirler. Kursun birçoğu hangi ilkelerin iyi yatırımlar gösterdiğini ve hangilerinin riske girmeyeceğini öğrenmeyi içerebilir.

İstatistik ve diğer matematikle ilgili özel bilgiler, kişilerin kendileri veya bir şirket için daha iyi yatırım yapmalarına yardımcı olabilir. Ekonomi bilgisi, finansal fırsatları tanımalarına yardımcı olabilir. Yatırımda kullanılan eleştirel düşünme, bir kişinin karar vermede daha iyi olmasına yardımcı olan gündelik hayatın birçok yönüne uygulanabilir.

Bir derece elde etmenin maliyeti üniversiteden üniversiteye değişebilir. Öğrencilerin nerede kayıt olduklarına ve birincilikle daha önce başka bir derece kazanmaları gerekip gerekmediğine bağlı olarak, doktora derecelerini değiştirebilirler.

Yatırım alanında doktora derecesine sahip kişiler potansiyel olarak bir ekonomist olarak yatırım yönetimi teorisinde daha fazla araştırma yapmaya veya bir üniversitede veya kolejde profesör olarak yatırım yapmayı öğretmeye hazır olabilirler. Ayrıca, bir şirkete maddi danışman olarak veya serbest meslek müşaviri olarak çalışabilirler. Böyle yüksek bir dereceye sahip olmak, öğrencilerin alanlarında birinci sınıf zorlukları ve projeleri üstlenmeye hazır olduklarından emin olmaya yardımcı olmalıdır.

Bir derece programını tamamlamak, çevrimiçi bir programda veya şahsen çeşitli üniversitelerde mümkündür. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Lizbon, Portekiz

Doktora Ekonomik ve Organizasyonel Sosyoloji, Lizbon Teknik Üniversitesi tarafından 1991 yılında kurulmuş ve 2009 yılında Avrupa Yükseköğretim Alanına uyarlanmıştır. ... +

Doktora Ekonomik ve Organizasyonel Sosyoloji, Lizbon Teknik Üniversitesi tarafından 1991 yılında kurulmuş ve 2009 yılında Avrupa Yükseköğretim Alanına uyarlanmıştır. -
Doktora
Tam zamanlı
3 yıl
Ingilizce
Kampüs
 
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Zürih, İsviçre

Risk Değerlendirme ve Stratejik Yatırım Doktora ilişkili alanlarda bir yüksek lisans diploması olan öğrenciler geliştirmek ve onların bilgi yükselme bir yeterlilik.

Risk Değerlendirme ve Stratejik Yatırım Doktora ilişkili alanlarda bir yüksek lisans diploması olan öğrenciler geliştirmek ve onların bilgi yükselme bir yeterlilik. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme