PHDSTUDIES

İnovasyon 2 Doktoralar Karşılaştır

Doktora, herhangi bir öğrencinin başarabileceği en yüksek akademik başarıyı temsil eder. Bu tür bir program, bir akademik olarak çalışmaya giriş noktası olacak şekilde tasarlanmıştır. Süreç, bir uzmanla birlikte çalışan bir tez oluşturulmasını ve üç ila dört yıllık yoğun araştırmaların yapılmasını içerir.

Yenilikte Doktora Nedir? İnovasyon çok yönlü bir çalışma alanına girdi, çünkü araştırdığınız her şey kişisel tercihlerinize göre. Ticari alanın bir alt bölümüdür ve tipik olarak pazarlama ve reklamcılık ile ilgilidir. Yenilikçi öğrenciler, işletme uygulamaları geliştirilmek üzere uygulanabilecek yeni stratejiler, teknikler ve ara sıra teknolojileri araştırırlar. Bu alanın tamamı, şirket operasyonunu daha verimli, karlı ve başarılı kılmak için en yeni kavramları yaratmaya adamıştır.

Yenilikte doktora kazanma süreci boyunca öğrenciler, mezun olduktan sonra kendilerine fayda sağlayacak bir dizi beceri geliştirirler. Bu beceriler arasında liderlik ve işletme yönetimi, organizasyonel ve operasyonel yönetim ve mükemmel iletişim becerileri bulunmaktadır.

Kayıt yaptırmak için doktora programlarını araştırırken, ücretleri ve dersleri de göz önünde bulundurun. Seçtiğiniz okul ve program kayıt ücretini belirleyecektir. Aslında, yaşadığınız ülke de maliyeti belirleme konusunda rol oynar.

İnovasyonda Doktora ile mümkün olan çok farklı kariyer türü bulunmaktadır. Bu tür bir derece, geleneksel olarak bir kolej profesörü veya araştırmacı olmak için kullanılır, ancak tercih ettiğiniz her tür kariyer girmek mümkündür. Yenilikçilikte doktora yaparak, bir yönetici, danışman, finansal veya operasyonel analist, girişimci veya herhangi bir işletme bölümünün başı olabilirsiniz. Bazı durumlarda, bu pozisyonlardan birini profesör veya araştırma kariyerine uygun olarak tutmak mümkündür.

Yerel, yabancı veya çevrimiçi bir PhD programı girmek isteyip istemediğinize karar verin. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar İnovasyon Filter

Girişimcilik ve yenilikçilik açısından doktora

University of Osijek Faculty of Economics
Doktora
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Hırvat
Kampüs

uluslararası üniversiteler arası disiplinlerarası lisansüstü Başlangıç ​​(doktora) çalışma GİRİŞİMCİLİK VE YENİLİKÇİLİK değişiklikleri karşı karşıya ve değişiklikleri yönetmek ...

Devamını oku

Tasarımda Doktora

SDS - The Sustainable Design School
Doktora
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Fransızca
Kampüs

Araştırmalarına adanmış yıllar boyunca, Doktora aday, belirli bir alanda yüksek düzeyde uzmanlık kazanacaktır. Araştırmasının katma değeri, halen geliştirilmekte olan ve şirke ...

Devamını oku