Filter
Doktora
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Yöneticilik Programları PhD'ler Karşılaştır

Bir doktora doktora programı, ama mutlaka alıcı bir tıp doktoru olduğunu göstermez. PhDs anatomi gelen muhasebeye, çalışmanın her alanında verilir. Öğrencilerin çoğu uygulamadan önce lisans ve yüksek lisans derecesini tamamlamış gerektirir. Bir doktora bir üniversite tarafından sunulan en gelişmiş derecesidir. Çoğu program üst düzey uzmanlık kursları yanı sıra bir araştırma ve tez şartı bulunmaktadır.

Yönetici Programları doktora nedir? Bu program aynı zamanda bir yönetici doktora denir ve kurumsal dünyaya state-of-the-art bilgi ve sofistike araştırma becerileri uygulamak için talip iş profesyonelleri için çalışma gelişmiş bir derstir olabilir. Sınıflar ticaret ve örgütsel davranış teorik ve pratik yönleriyle öğrencilere tanıtmak olabilir. Öğrenciler, karmaşık varsayımsal durumlara bilgilerini uygulama düşünce deneyler teşvik edilebilir. Birçok program disiplinler arası ve küresel bir bakış açısını yansıtır.

Birçok öğrenci bir entelektüel meydan yanı sıra diğer üst düzey profesyoneller ile ağ için bir fırsat sağlayabilir çünkü bir yönetici doktora sürdürmeye seçin. Katılımcılar değerli finansal, yönetim ve iletişim becerilerini kazandırmak olabilir.

Yönetici Programlarında doktora maliyeti seçilen kurum ve programa bağlı olarak değişir. Birçok geleneksel ve çevrimiçi üniversiteler çalışan yöneticiler hitap etmesi için dizayn programları ile programlar sunuyoruz.

Bir doktora programı Bazı mezunlar tam zamanlı profesör olarak akademik kalacaktır. Ancak, mezunlar da kamu ve özel kurumlara yanı sıra kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çalışmaya devam edebilir. Bazı büyük, çok uluslu şirketlerin üst düzey yöneticileri olacak. Diğerleri kamu kurum veya özel kuruluşlar için araştırmacılar, iş analistleri, ekonomik danışmanlar veya program yöneticileri olacak. Onlar da politika analistleri ya da siyasi danışman olarak kamu kuruluşları için işe yarayabilir.

Yeni bir meydan ve yeni kariyer fırsatları için yaşam boyu öğrenme adanmış ve arıyorsunuz iddialı iş profesyonelleri Yönetim Programlarında bir doktora ilginizi çekebilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yöneticilik Programları

Antwerp Management School

Antwerp Yönetim School Executive Doktora Programı işyerinde içine ve topluma state-of-the-art bilgi ve mükemmel araştırma becerilerini getirmek için güçlü bir hırsla yöne ... [+]

Yönetici Doktora

Antwerp Management School adlı Yönetici Doktora Program işyeri ve topluma en gelişmiş bilgi ve üstün araştırma beceri getirmek istiyorum iddialı yöneticileri ve C-düzey yöneticiler için bir üst katman destek programıdır.

Katılımcılar onlar kendi örgütlerinde ya da toplumda karşı karşıya gerçek iş sorunları yaklaşım hangi yeni metodolojiler ve zihniyet kazanacaklardır. Dolayısıyla program, katılımcıların mesleki gelişim üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Bugünün karmaşık, küresel rekabetçi iş ortamında gelişmeye, örgütler disiplinler arası bilgi kaçırmamak liderleri gerektirir, küresel anlamda düşünme yeteneği ve vizyonu hızla eğilimleri değişen cevap sistemleri tasarlamak için.... [-]

Belçika Antwerp
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku