close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yöneticilik Programları PhD'ler Karşılaştır

Bir doktora doktora programı, ama mutlaka alıcı bir tıp doktoru olduğunu göstermez. PhDs anatomi gelen muhasebeye, çalışmanın her alanında verilir. Öğrencilerin çoğu uygulamadan önce lisans ve yüksek lisans derecesini tamamlamış gerektirir. Bir doktora bir üniversite tarafından sunulan en gelişmiş derecesidir. Çoğu program üst düzey uzmanlık kursları yanı sıra bir a… Devamını oku

Bir doktora doktora programı, ama mutlaka alıcı bir tıp doktoru olduğunu göstermez. PhDs anatomi gelen muhasebeye, çalışmanın her alanında verilir. Öğrencilerin çoğu uygulamadan önce lisans ve yüksek lisans derecesini tamamlamış gerektirir. Bir doktora bir üniversite tarafından sunulan en gelişmiş derecesidir. Çoğu program üst düzey uzmanlık kursları yanı sıra bir araştırma ve tez şartı bulunmaktadır.

Yönetici Programları doktora nedir? Bu program aynı zamanda bir yönetici doktora denir ve kurumsal dünyaya state-of-the-art bilgi ve sofistike araştırma becerileri uygulamak için talip iş profesyonelleri için çalışma gelişmiş bir derstir olabilir. Sınıflar ticaret ve örgütsel davranış teorik ve pratik yönleriyle öğrencilere tanıtmak olabilir. Öğrenciler, karmaşık varsayımsal durumlara bilgilerini uygulama düşünce deneyler teşvik edilebilir. Birçok program disiplinler arası ve küresel bir bakış açısını yansıtır.

Birçok öğrenci bir entelektüel meydan yanı sıra diğer üst düzey profesyoneller ile ağ için bir fırsat sağlayabilir çünkü bir yönetici doktora sürdürmeye seçin. Katılımcılar değerli finansal, yönetim ve iletişim becerilerini kazandırmak olabilir.

Yönetici Programlarında doktora maliyeti seçilen kurum ve programa bağlı olarak değişir. Birçok geleneksel ve çevrimiçi üniversiteler çalışan yöneticiler hitap etmesi için dizayn programları ile programlar sunuyoruz.

Bir doktora programı Bazı mezunlar tam zamanlı profesör olarak akademik kalacaktır. Ancak, mezunlar da kamu ve özel kurumlara yanı sıra kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çalışmaya devam edebilir. Bazı büyük, çok uluslu şirketlerin üst düzey yöneticileri olacak. Diğerleri kamu kurum veya özel kuruluşlar için araştırmacılar, iş analistleri, ekonomik danışmanlar veya program yöneticileri olacak. Onlar da politika analistleri ya da siyasi danışman olarak kamu kuruluşları için işe yarayabilir.

Yeni bir meydan ve yeni kariyer fırsatları için yaşam boyu öğrenme adanmış ve arıyorsunuz iddialı iş profesyonelleri Yönetim Programlarında bir doktora ilginizi çekebilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Antwerp Management School
Antwerp, Belçika

Antwerp Management School İcra Doktora Antwerp Management School Program, en yeni bilgileri ve mükemmel araştırma becerilerini işyerinde ve topluma kazandırmak için güçlü bir ... +

Antwerp Management School İcra Doktora Antwerp Management School Program, en yeni bilgileri ve mükemmel araştırma becerilerini işyerinde ve topluma kazandırmak için güçlü bir hırsı olan yöneticiler ve C seviyesi yöneticileri için üst düzey bir destek programıdır. -
Doktora
Yarı zamanlı
4 yıl
Ingilizce
28 Eyl 2020
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın