Eğitim ve Örgütsel Liderlikte Eğitim Doktoru

Genel

Program açıklaması

Kutsal Aile Üniversite Doktora Programının Misyonu, uygulamalı araştırma yoluyla bilgi alanlarına önemli katkılarda bulunabilecek okullar ve topluluklar için etkili ve etik liderlerin geliştirilmesini kolaylaştırmaktır.

Eğitim ve Organizasyonel Liderlikte Eğitim Doktorası ile şunları yapacaksınız:

Okullar ve kuruluşlar için, uygulamalı araştırma yoluyla bilgi alanınıza önemli katkılar sağlayabilen etkili ve etik bir lider olun. Ek olarak, aşağıdaki dört konsantrasyondan birinde uzmanlaşarak bilgi ve becerilerinizi derinleştirme fırsatına sahip olacaksınız:

Organizasyonel Liderlik - Organizasyonel liderlik üzerine bir iş perspektifi sunar ve bireyleri çok çeşitli kar amacı gütmeyen, kar amacı gütmeyen ve topluluk organizasyonlarına liderlik etmeye hazırlar.

Pennsylvania Principal Certification ile Okul Liderliği ve Yönetimi - Öğretmenleri ve diğer okul personelini, bir devlet okulu müdürü (anaokulundan 12. sınıfa kadar) olarak hizmet etmek üzere Pennsylvania sertifikası almaya hazırlar.

Müfettiş Uygunluk Mektubu ile Okul Liderliği ve Yönetimi - Okul yöneticilerini, devlet okulu bölge müdürü olarak hizmet vermeleri için Pennsylvania sertifikası almaya hazırlar.

Pennsylvania Müfredat ve Öğretim Denetçisi ile Müfredat ve Öğretim (anaokulu öncesinden 12. sınıfa kadar) Sertifikasyon - Öğretmenleri ve diğer okul personelini okul müfredat modellerinde ve öğretim uygulamalarında liderlik sağlamaya hazırlar. Bireyler ayrıca, bir devlet okulu bölgesinde müfredat ve öğretimin (anaokulundan 12. sınıfa kadar) bir süpervizörü olarak hizmet etmek için Pennsylvania sertifikasına başvurabilirler (Pennsylvania Eğitim Bakanlığı'nın onayını beklemektedir).

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high scho ... Devamını oku

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high school graduates, experienced teachers seeking advanced qualifications, and working adults who wish to start a new career. Allow us to help you on the way to a more fulfilling career. Daha Az