Eğitimde doktora

Genel

Program açıklaması

Eğitimde Doktora, okul dışı modalitesinde, iki yılda tamamlanabilen dört aşamadan veya dönemden oluşur. Bununla birlikte, her öğrenci, her derse ayırdıkları süreye bağlı olarak daha fazla veya daha az ay içinde alabilir. Her aşamada veya dönemde maksimum kalış süresi bir yıldır. Ek olarak, eğitim araştırması için önceden eğitimi olmayan katılımcıları hazırlamak için bir hazırlık kursu vardır.

Bu programın genel amacı, bölgesel, ulusal ve dünya eğitim sorunlarının çözümüne katkıda bulunan özgün araştırmaları geliştirmek ve yönlendirmek için nitelikli araştırmacıların yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır.

Eğitim alanında araştırma yapmakla ilgilenen herkes, Halk Eğitim Bakanlığı tarafından usulüne uygun olarak tanınan ve ilgili mesleki lisans tarafından onaylanan bir lisans derecesine sahip olduğu sürece bu programı alabilir.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Instituto Dídaxis de Formación y Capacitación, S.C. was founded in December 1989, by its current director, Dr. Carlos Zarzar Charur.In December 2008, the Recognition of Official Validity of Studie ... Devamını oku

The Instituto Dídaxis de Formación y Capacitación, S.C. was founded in December 1989, by its current director, Dr. Carlos Zarzar Charur.In December 2008, the Recognition of Official Validity of Studies was obtained to offer online the following postgraduate courses in education, within the Open System or at a distance: Doctorate in Education, Master in Education and Specialization in Teaching. These programs began to be offered in February 2009. Daha Az