Eczacılık

Genel

Program açıklaması

Eczacılık, dozaj formlarının gelişimini, üretimini ve karakterizasyonunu ve ayrıca ilaçların vücuttaki düzenini ve etkisini inceleyen multidisipliner bir bilimdir.

Nitelikli öğrenciler için rekabetçi maaşlar sunuyoruz ve farmakokinetik, ilaç dağıtımı ve ilaç geliştirme alanlarında kariyer için yüksek kaliteli bilim adamları üretmeye kararlıyız.

Farmasötik bilim adamları, sofistike ilaç dağıtım sistemleri için yeni biyomateryaller geliştirirken, bu alandaki bilim adamları, tıbbi cihazların ve doku mühendisliğinin geliştirilmesindeki uygulamalarla araştırmaları genişletti.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The University of Iowa College of Pharmacy recognizes the power of synergy in raising the level of health care for Iowa, and beyond. We are committed to interdisciplinary and interprofessional collabo ... Devamını oku

The University of Iowa College of Pharmacy recognizes the power of synergy in raising the level of health care for Iowa, and beyond. We are committed to interdisciplinary and interprofessional collaboration, fostering an environment of teamwork and breakthrough thinking. Daha Az