Yönetim ve Ekonomi için Uygulamalı Matematik Doktora

&nbsp

alanlar içeren uygulamalar Matematik ileri eğitim Yönetim ve Ekonomi ile ilgili boşluk yerine bir etmek, mevzuat ile günümüze uygun olarak ders 3 döngü yeniden tasarlanmış olarak yapılmış son zamanlarda Yönetim ve Ekonomi Uygulamalı doktora matematik.


Bu yeni ders Aktüerya Bilimleri, Analiz, Dinamik Sistemler, Maliye Ekonometri, Maliye Matematik, Makro ve Mikro-Ekonometri, Yöneylem Araştırması, İstatistik ve Zaman Serilerinin alanları başta olmak üzere, yüksek nitelikli öğretim sahiptir.

&nbsp

&nbsp

Burada öğretilen ders?


Lizbon olarak, Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi (ISEG), Lizbon Teknik Üniversitesi oluşturan yedi özerk kurumları birinde.


ISEG öğretim ve araştırma, misyon ekonomi, finans ve iş alanlarında bilgi sınırlarını zorluyoruz katkıda bulunmaktır üstlenen bir kurum olduğunu. ISEG de Portekiz'in ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak ve hizmetleri ile topluma sunan ve öğrenciler arasında ve kültürler arası bilimsel değişim, öğretim üyeleri ve araştırmacılar öğretim teşvik, eğitim ve araştırma yoluyla uluslararası varlığı kurmak istiyor.


1911 yılında kurulan ISEG şu anda MBA değil, bir dereceye kadar önde gelen lisansüstü dersleri ve yöneticiler için kurslar geniş bir ek olarak 5 lisans kursları, 23 yüksek lisans programları ve 6 doktora programları sunmaktadır. Yüksek lisans çalışmalarının önemli bir rol oynar: ISEG's 4000 öğrencilerinin yaklaşık% 40 yüksek lisans dersleri (doktora veya yüksek lisans programları veya lisansüstü diploma) kayıtlı bulunmaktadır.


ISEG's öğretim elemanı tutun PhDs 150 ve en çok iyi veya mükemmel Bilim ve Teknoloji (FCT) Vakfı tarafından olarak değerlendirilmiştir ISEG araştırma merkezleri, aktif üyesidir. Araştırma ekonomi bilimsel alanlarda üstlendiği, yönetim, matematik ekonomi ve yönetimi, ekonomik ve sosyal tarih, ekonomik ve örgütsel sosyoloji ve hukuk uygulanır.

&nbsp

&nbsp

Ana merkezleri


ISEG araştırma merkezlerinde yürütülen araştırma Doktora programlarına öğrenci için önemli bir destek sağlar.


Ekonomi ve Yönetimi Uygulamalı Matematik Doktora için ana araştırma merkezleri şunlardır:


CEMAPRE - Uygulamalı Matematik ve Ekonomi Merkezi. O Araştırma ve Geliştirme Birimlerinin Fon için Vakfın Pluri yıllı Programı kapsamında Bilim ve Teknoloji (FCT) Vakfı tarafından akredite edilmiş bir araştırma birimidir.


UECE - Karmaşıklık ve Ekonomi Araştırma Birimi. O Araştırma ve Geliştirme Birimlerinin Fon için Vakfın Pluri yıllı Programı kapsamında Bilim ve Teknoloji (FCT) Vakfı tarafından akredite edilmiş bir araştırma birimidir.

&nbsp

&nbsp

Yönetimi için Ekonomi ve Uygulamalı Matematik ve Doktora Kim?


Temel amacı yukarıda belirtilen bilimsel alanda bu bir akademik veya araştırma kariyer ilgilenen destek olmaktır. Aynı zamanda teşebbüsleri ve diğer kamu veya özel kuruluş performans katkıda bulunabilir yeni teknik ve bilimsel sonuçları geliştirmek için bir fırsat tanıyor.

&nbsp

&nbsp

Nasıl yapılandırılmıştır dersin?


Ekonomi ve İşletme için Matematik Uygulamalı yılında doktora programı 6 dönem, 180 ECTS (kredi) karşılık ayrılmıştır.


her yarıyılda doktora öğrencisi 800 saatlik bir iş yükü karşılık 30 ECTS, tamamlamanız gerekir.


Programın ilk yılında - - 180 ECTS ki, çalışmaların döngüsünün toplam 60 ders birimlerin katılım karşılık doktora ders yoluyla elde edilir ve kalan 120 araştırma çalışmaları ve tamamlanması için konulmuştur Ekonomi ve İşletme ile Uygulamalı Matematik alanında orijinal tez.

&nbsp

&nbsp

Kimler başvurabilir?


Başvuru aşağıdaki seviyelerde birine de (veya İktisat, Mühendislik, Maliye, İşletme, Fizik ve İstatistik gibi diğer ilgili alanlar) Matematik eğitimi almış olmalıdır:


• Ana;
• Altı lisans (4 yıl ya da "pre-Bologna" sistemi daha fazla) ve özellikle bilimsel öneme sahip bir okul müfredatı.

&nbsp

Bu program altında çalışmalarına başlamadan önce yukarıdaki şartları haiz tahmin Bütün adaylar koşullu olarak kabul edilecektir.


İstisnai durumlarda, bir bilimsel, akademik veya profesyonel önemli müfredat ders uygun olan diğer adaylar kabul edilebilir.

&nbsp

&nbsp

Nasıl Yönetim ve Ekonomi Uygulamalı için Matematik Doktora ben uygulamak için?


Bu doktora programının temel amacı, orijinal bilimsel araştırma temelinde Ekonomi ve Yönetim uygulanan Matematik alanında bilgi genişletmek etmektir. teorik veya uygulamalı olabilir araştırmanın odak noktası, topluma üniversiteden bir bilgi transferi desteği için tasarlanmıştır.

&nbsp

&nbsp

Ne zaman ve nasıl başvuru yaparım?


ilk aşaması için son başvuru tarihi 10 May olduğunu.


Uygulama gerekli bilgi ve belgelerin tüm ayrıntıları verilen programa giriş için göndermek ISEG web sitesi üzerinden online yapılır. Başvuranlar 17 May tarafından kendi uygulamaları ve başarı bildirilecektir. İlk aşama olarak kabul edilen adaylar resmen 27 May da program için kayıt olmanız gerekmektedir.


ikinci aşama için son başvuru tarihi ve 14 Temmuz olan adaylar 19 Temmuz tarafından kendi uygulamaları ve başarı bildirilecektir. Başvuru resmen 30 Temmuz da program için kayıt olmanız gerekmektedir ikinci aşamada başvurdu. Başvuru 1 ve 15 Eylül tarihleri ​​arasında kayıt gereken ilk ve ikinci aşamada başvurdu.


1-15 Eylül arasında üçüncü bir uygulama aşaması olabilir. Bu durumda başvuru ve, 17 Eylül tarafından kendi uygulamaları ve başarısı hakkında bilgi verilecek program hem kayıt ve kayıt sınıflarda 20 ve 24 Eylül tarihleri ​​arasında olacak.

Program dili:
  • Ingilizce

ISEG - Lisbon School of Economics & Management için 5 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
3 yıl
Tam zamanlı
Price
7,000 EUR
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date