genel bakış

Elektronik, Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi (EEECS) teknolojiyi iletişim, sağlık hizmetleri, veri güvenliği ve diğer birçok ilgili alanda kullanma biçimimizi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Öncü araştırmalar okulun can damarıdır ve okul araştırmalarının% 80'inden fazlasının uluslararası alanda mükemmel veya dünya lideri olduğuna karar verilen en son Araştırma Değerlendirme Çalışması (RAE) ile kanıtlanmaktadır.

Okul içinde, Siber Güvenlik, Kablosuz ve Veri Bilimi, Elektronik, Haberleşme ve Bilgi Teknolojisi Enstitüsü (ECIT) ve Akıllı ve Özerk Üretim Sistemleri Merkezi'nde uzmanlaşmış Global Araştırma Enstitüsü de dahil olmak üzere bir dizi uzman araştırma merkezine sahibiz.

Okul şu anda 100'den fazla doktora derecesine sahiptir. dünya çapında 40 ülkeden öğrenci ve bu nedenle araştırma topluluğuna sağladığı birçok faydadan yararlanıyor. Birçok doktora öğrenciler bursları ve ek takviyeleri alırlar. Hem MPhil hem de Ph.D. programlar, öğrencilerimize araştırma teknikleri konusunda kapsamlı bir eğitim alma fırsatı sunar.

Çalışma şekli / süre

Kayıt, Üniversite tarafından atanan bir denetim ekibi doğrultusunda tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak yapılır. Tezini, doktora için üç yıllık tam zamanlı kayıt veya MPhil (veya yarı zamanlı eşdeğer) için iki yıl sonunda vermeniz istenecektir.

Elektrik

Profesyonel Akreditasyonlar

ECIT, bir binada, ileri dijital ve iletişim teknolojisinin kilit alanlarında uzmanlaşmış uluslararası kabul görmüş araştırma gruplarını bir araya getiriyor.

Endüstri Bağlantıları

CSIT, veri güvenliği, ağ güvenliği sistemleri, kablosuz güvenlik sistemleri, akıllı gözetim sistemleri gibi tamamlayıcı alanlarda araştırma uzmanlarını bir araya getirir; ve bu alanlarda bilgi aktarımı için ulusal referans noktası olarak hizmet eder.

Elektrik Enerjisi ve Enerji Sistemleri araştırması, dağıtılmış enerji kaynakları ve bunların güç ağlarına entegrasyonu ile ilgili sorunlara odaklanmaktadır. Küme, IET Power Academy'nin bir üyesidir ve tüm adadaki enerji araştırmalarında büyük bir işbirlikçidir.

SoCaM, Yüksek Frekanslı Elektronik, Çip Üzerine Sistem, Sinyaller ve Sistemler ve Dijital Sinyal İşleme ve Gigabit / sn kablosuz için gelişmiş, entegre, yüksek hızlı kablosuz ve çift etkinliklerin tasarımına adanmıştır.

Kariyer olasılıkları

Giriş

Doktora'ta kariyer fırsatları hakkında daha fazla bilgi için Lütfen askEPS@qub.ac.uk adresinden Mühendislik ve Fizik Bilimleri Fakültesi Öğrenci İstihdam Ekibi ile irtibata geçiniz.

Danışmanlarımız - Okula danışarak - araştırma alanınız, olası kariyer olanakları ve araştırma başvurunuz hakkında daha fazla bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.

Ders yapısı

Doktora Öğrenci tarafından seçilen bir konuda özgün araştırmalara verilir. Doktora çalışmalar tam (3 yıl) veya yarı zamanlı (6 yıl) esasında yapılabilir.

Araştırma öğrencileri, araştırmaları sırasında onlara rehberlik edecek olan birincil ve ikincil bir danışman olarak atanır.

Giriş şartları

Mezun olmak

Bir araştırma lisans programına kabul edilmek için asgari akademik şart, normalde bir İngiltere veya YGS sağlayıcısından bir Üst İkinci Sınıf Başarı derecesi veya Üniversite için kabul edilebilir eşdeğer bir yeterliliktir. Okulla iletişime geçerek daha fazla bilgi edinilebilir.

Uluslararası öğrenciler

Uluslararası nitelik eşdeğerleri hakkında bilgi için lütfen ülkeniz için özel bilgileri kontrol edin.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Herhangi bir bileşende (* son 2 yıl içerisinde alınmış) 5.5'ten az olmamak üzere, bir IELTS * puanının 6.0 olması gerekmektedir.

Kraliçe'nin Belfast Üniversitesi'ne (ve onların ingilizcesi ilk dili olmayan) başvuruda bulunmak isteyen uluslararası öğrenciler, eğitim veya araştırma derslerinden tam anlamıyla yararlanabilmek için İngilizce dillerinde yetkinliklerini gösterebilmelidir. AÇA üyesi olmayan vatandaşların, vize amaçlı İngilizce dilleri için İngiltere Vizeleri ve Göçmenlik (UKVI) göçmenlik şartlarını da karşılaması gerekir.

Bu lisans programına başlamadan önce İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeniz gerekiyorsa, INTO Queen's University Belfast size çeşitli İngilizce kursları sunar. Bu yoğun ve esnek kurslar, İngilizceye bu dereceye giriş kabiliyetinizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

  • Akademik İngilizce: lisans düzeyinde başarılı üniversite eğitimi için yoğun bir İngilizce dili ve çalışma becerileri kursu
  • Öncesi İngilizce: Queen's University Belfast'ta bir lisans programına başlayan ve İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için kısa, yoğun bir akademik İngilizce kursu.
Program dili:
  • Ingilizce

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS) için 9 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mart 21, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
3 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
20,300 GBP
Uluslararası | İngiltere / AB: 4,327 £
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date