Mükemmel araştırma tesisleri ve ekipman sunmanın yanı sıra, Okul, öğrencilerin düzenli araştırma seminerlerine ve atölyelere katılmalarına olanak tanır ve öğrencilere çalışmalarını sunmak için uluslararası konferanslara katılma olanağı sunar. Okulda bir araştırma öğrencisi olarak, başarılı araştırma gruplarımızdan birine üye olacaksınız.

Araştırma bölgeleri

Haberleşme

İletişim Grubunun faaliyetleri, mikrodalga ve terahertz frekanslarından sistem ve bileşen teknolojilerini kapsamaktadır. Bunlar, çok çeşitli iletişim sistemleri için fotonik, anten ve kablosuz bileşenleri içerir. Grup, anten anekoik odaları, ağ ve spektrum analizörleri ile milimetre dalga frekanslarına ve optik sinyal üretimi, işleme ve ölçüm tesislerine kadar kapsamlı yazılım araştırma araçlarına sahiptir. Güncel araştırma temaları şunları içerir:

 • fotonik bileşenler,
 • ağlar / kablosuz sistemler
 • Mikrodalga ve milimetre dalga sistemleri
 • anten sistemleri
 • radyo-fiber sistemleri
 • elektromanyetik bant ve metamaterials,
 • frekans seçici yüzeyler.

Akıllı Etkileşimler

Akıllı Etkileşimler grubunun bilgi mühendisliği ve insan-makine etkileşimlerinin tüm yönleri vardır. 2014 yılında Image and Information Research Group ve Digital Media Research Group'un birleşmesi ile kuruldu.

Grup, bir dizi önemli uygulama alanında çalışmaları için uluslararası bir üne sahiptir. Bunlar arasında görüntü işleme ve vizyonu, örüntü tanıma, etkileşim tasarımı, sosyal, her yerde ve mobil bilgi işlem, güvenlik ve biyometri, sağlık hizmetleri, e-öğrenme, bilgisayar oyunları, dijital film ve animasyon uygulamaları yer alıyor.

 • Sosyal ve Affektif Hesaplama
 • Yardımcı Robotik ve İnsan-Robot Etkileşimi
 • Beyin-Bilgisayar Arayüzleri
 • Mobil, Yaygın ve Yaygın Hesaplama
 • Sensör Ağları ve Veri Analizi
 • Biyometrik ve Adli Teknolojiler
 • Güvenlik için Davranış Modelleri
 • Dağıtılmış Sistem Güvenliği (Bulut Bilişim, Nesnelerin İnterneti)
 • Gelişmiş Desen Tanıma (tıbbi görüntüleme, belge ve el yazısı tanıma, hayvan biyometrisi)
 • Bilgisayar Animasyonu, Oyun Tasarımı ve Oyun Teknolojileri
 • Sanal ve Artırılmış Gerçeklik
 • Dijital Sanatlar, Sanal Anlatılar

Enstrümantasyon ve Kontrol

Enstrümantasyon ve Kontrol Araştırma Grubu iki tamamlayıcı araştırma temasıyla çalışır - Enstrümantasyon ve Kontrol. Grup, çeşitli fonlama organları ve sektörünün desteğiyle uygulamalı araştırma programları aracılığıyla zorlu ölçüm, izleme ve kontrol problemlerini çözmek için büyük çaba sarf etmiştir. Grup, enerji üretimi, üretim ve sağlık sektörleri ile uzun vadeli ortaklıklar kurmuştur.

Grubun uzmanlığı, öncelikle süreç sensörleri, akıllı enstrümantasyon, akıllı durum izleme, dijital görüntü işleme, veri füzyonu, veri modelleme ve sağlam kontrol ve kestirimdir. 2010'dan bu yana grup, önde gelen dergilerde 100'den fazla araştırma makalesi ve enstrümantasyon ve kontrol alanında 150'den fazla hakemli konferans belgesi yayınlamıştır. Kent Kampüsünde iyi donanımlı bir Enstrümantasyon Laboratuvarına ek olarak, grup endüstriyel ölçekli test tesislerine, tam ölçekli santrallere, hastanelere ve kliniklere düzenli olarak erişime sahiptir.

Kariyer

Programlarımızı bir dizi sanayi kuruluşuyla geliştirdik, bu da başarılı öğrencilerin bu önemli disiplinde uzun vadeli bir kariyer inşa etmek için güçlü bir konumda olduklarını göstermektedir. Problem çözme, bağımsız düşünce, rapor yazma, zaman yönetimi, liderlik becerileri, takım çalışması ve iyi iletişim gibi işverenlerin aradığı beceri ve yetenekleri geliştirirsiniz.

Kent, lisansüstü istihdam için mükemmel bir rekor sahibidir: 2015'te mezun olan lisansüstü öğrencilerin% 96'sından fazlası, altı ay içinde bir iş veya daha fazla çalışma fırsatı buldu.

Kent'in öğrenci istihdam edilebilirliği için öncü kuruluşu olarak başarısını temel alarak, değerli bir deneyim kazanmanız ve işverenlerin değer verdiği özel yetenekleri ve yetenekleri geliştirmeniz için size birçok fırsat sunuyoruz.

Giriş koşulları

Bir bilgisayar, multimedya ve dijital sanat veya ilgili bir tasarım konulu bir 2.2 veya onur derecesi veya Merit veya üstü ile MSc.

Tüm başvuru sahipleri bireysel olarak değerlendirilir ve ek yeterlilikler, mesleki nitelikler ve deneyimler de dikkate alındığında dikkate alınacaktır.

Uluslararası öğrenciler

Ülkeye giriş koşulları ve ülkenize ilişkin diğer bilgiler için lütfen Uluslararası Öğrenci web sitemize bakın.

İngilizce dil girişi şartları

Üniversite, anadili İngilizce olmayan tüm öğrencilerin, lisansüstü derecesine başlamadan önce, yazılı ve sözlü İngilizce'de asgari bir yeterlilik standardına ulaşmasını şart koşmaktadır. Bazı konular daha yüksek bir seviyeye ihtiyaç duyar.

Program dili:
 • Ingilizce

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Kasım 7, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Bilgi iste
Eyl 2019
Duration
3 - 6 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
- Ev / AB PG Araştırma programları için 2019/20 yıllık öğrenim harcı henüz Birleşik Krallık'taki Araştırma Konseyleri tarafından belirlenmemiştir.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Oca 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Oca 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date