Felsefe Doktoru (Doktora)

Genel

Program açıklaması

Her bölümde doktora dereceleri sunuyoruz. Bazı programlar doktora sonrası lisans derecesi ve bazı yüksek lisans derecesi sunar. Program, kurs ve bölüme özel teklifler için bölüm web sitelerine bakın.

UC'de yüksek lisans öğrencisi olarak, ülkenin en iyi devlet üniversitelerinden birine kayıtlı çeşitli öğrenci topluluğuna katılacaksınız.

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science , 21. yüzyılda yeniliğin ön saflarında yer almaktadır. Ülkenin en eski ortak eğitim programı, dünyaca ünlü fakülte, son teknoloji araştırma tesisleri ve zorlu, çok yönlü bir müfredat ile CEAS'ın lisans programı, öğrencilere mühendislik ve teknoloji alanında başarılı olmak için bilgi ve beceriler kazandırır.

Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science are at the forefront of innovation in the 21st century. With the nation’s oldest cooperative education program, world-renown ... Devamını oku

The University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science are at the forefront of innovation in the 21st century. With the nation’s oldest cooperative education program, world-renowned faculty, state-of-the-art research facilities and a challenging, well-rounded curriculum, CEAS’s undergraduate program gives students the knowledge and skills to succeed in the engineering and technology field. Daha Az