Finans ve Yönetimde Araştırma Dereceleri

Katılım Modu: Tam Zamanlı veya Yarı Zamanlı

Doktora öğrencileri Londra Üniversitesi, Ph.D.

Doktora için dikkate alınmak Finansman veya yönetim programlarında öğrenciler, ilgili bir disiplinde iyi bir yüksek lisans derecesini tamamlamış ve yüksek dereceler almıştır. Ayrıca, akademik araştırma için bir yetenek gösteren ilk bir araştırma önerisi sunmaları gerekmektedir.

Tam zamanlı Ph.D. Program normalde Londra'da üç yıllık bir eğitim gerektirir.

yapı

Doktora öğrencileri Program ileri eğitim kursları ve tezleri için araştırmalar yürütür. Finans ve Yönetim Yüksekokulundan ve diğer fakülte üyeleri ve Ph.D. öğrenciler.

İlk yıl

Programın ilk yılı araştırma eğitimi seminerleri ve ileri düzey kursları içerir. Aynı zamanda, öğrenciler ayrıntılı bir araştırma önerisi geliştirmek için amirleriyle birlikte çalışır, araştırmanın ilk aşamalarını üstlenir ve tezin ana argümanlarını ana hatlarıyla açıklamak için bazı taslak bölümler yazarlar.

SOAS araştırma eğitimi

SOAS araştırma öğrencileri için destek vermeye kendini adamıştır. Tüm tam zamanlı birinci sınıf öğrencileri, bir başka araştırma metodu kursu ve bir başka yüksek lisans dersi alırlar. Bu program, kampüs içi, uzaktan -öğrenme ya da istisnai olarak izinli olan ve SOAS ya da Londra Üniversitesi'ndeki diğer okullardan izin alınabilecek bir başka yüksek lisans dersi alır. Öğrenciler normal olarak, bu derslerin ödevlerini tamamlamaları beklenir; doktora tezinin ilerleyişi, Denetleme Kurulu tarafından dikkate alınacaktır. durum dikkate alınır.

Doktora Okulu tarafından sunulan kısa kurslar da dahil olmak üzere, ilk yıl veya daha sonra denetim otoritesi tarafından tavsiye edilen ek kurslar alınabilir. Aktarılabilir araştırma becerileri seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz: araştırma yazma ve sunma, veri toplama ve analizi için genel yöntemler ve teknikler, dil desteği, araştırma bütünlüğü ve akademik öğretim. SOAS ayrıca UCL, Eğitim Enstitüsü ve LSE ile eğitim fırsatlarını paylaşan Bloomsbury Lisansüstü Yetenekler Ağı'nın bir parçasıdır. SOAS öğrencileri, konferanslara ve özel kurslara katılmak için araştırma fonu başvurusunda bulunabilirler.

Öğrencilerin çalışmalarını sunmaları ve doktora programlarına katılmaları gerekmektedir. Yıl boyunca seminer programı. Öğrenci sunumlarına ek olarak, Ph.D. seminer ayrıca, departman personelinin farklı ileri araştırma alanlarına temel bilgiler sunan bir sınır öyküsünü yeniden irdelediği bir forum olan “Yönetim ve Finansmana Temel Katkılar” da içerir.

Doktora Öğrenciler ayrıca bölüm araştırma seminerlerine katılmaları bekleniyor.

Yaklaşık sekiz aylık tam zamanlı çalışmanın ardından, öğrencinin ilerlemesi bir yükseltme komitesi tarafından değerlendirilir ve başarılı öğrenciler iki yıl boyunca devam eder.

İkinci Yıl

İkinci yıl tam zamanlı öğrencilerinde, genellikle veri toplamak ve işlemeyi içeren ayrıntılı araştırmalar yürütülür. Bu amaçla bazı araştırmalar gerekirse denizaşırı yapılabilir. Yıl boyunca öğrenciler tezlerinin taslak bölümlerini yazar ve onlarla birlikte danışmanlarını tartışır.

Üçüncü Yıl

Doktora için tam zamanlı öğrenciler Araştırmalarını tamamlar ve tezin son taslağını veya yakın final taslağını yazar.

Yıl dört

Bu aşamadaki herhangi bir çalışma, normal olarak, yayın standartlarına ulaşmak için tezin bölümlerini yeniden düzenlemeyi içerir. Sınav normal olarak bu yıl tamamlanmalıdır. Bu tez, tezi ve araştırmaya dayanan araştırmayı ve araştırmayı konu alan bir sınavı (viva voce) değerlendirmektir.

Çalışma Modları

Ocak ve Nisan aylarında giriş seçenekleri istisnai olarak kullanılabilir, onayına tabidir. Yükseltme düzenlemeleri, bu tarihlere giren tam zamanlı öğrencinin doktora derecesine yükseltilmesinde dikkate alınacaktır. dokuz ay sonra durum.

Yarı zamanlı eğitim almak isteyen öğrenciler başvurabilirler, ancak bu modun gerektirdiği daha uzun süreli çerçeve üzerinde çalışmalarını sürdürmek için taahhüt ve kaynaklara sahip olduklarını göstermeleri gerekecektir.

Yarı zamanlı bir seçenek de mevcuttur; bu sayede, destekleyici bir ortam sunan işyerleri tarafından istihdam edilen öğrenciler, tam zamanlı programın son iki yılını uzaktan öğrenim ile alabilirler. Bu mod 2013-14'te az sayıda öğrenci için yargılanıyor ve daha fazla bilgi burada daha sonra yayınlanacak.

Program dili:
  • Ingilizce

SOAS University of London için 19 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
4 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
4,271 GBP
Tam zamanlı İngiltere / AB Ücretleri: £ 4,271; Tam zamanlı Yurtdışı Ücretler: Akademik yıl başına 16.950 £
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Eyl 1, 2022
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Nis 1, 2023
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Eyl 1, 2022
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date
Nis 1, 2023
Location
Son başvuru tarihi
End Date